Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.8. 2013 22:02
Ptali jste se online

Nafouknul jsem Zemanovi člun a on mi nabídl tykání! Prozradil mimo jiné v chatu s čtenáři místopředseda SPOZ Kruliš

Kruliš s Kate Zemanovou
Zdroj: TV Nova

Hostem on-line chatu s čtenáři TN.cz byl v úterý večer místopředseda Zemanovců Vladimír Kruliš. Jednatřicetiletý politik mimo jiné prozradil, kdy si začal s prezidentem tykat. Miloš Zeman mu to nabídl poté, co mu mladý politik nafouknul jeho žlutý člun Challenger.

Čtenáře Petra Houzara například zajímalo, zda si Vladimír Kruliš s prezidentem republiky tyká a kdy nabídka padla. "S Milošem Zemanem si tykám a velmi si toho vážím, protože to nenabízí na potkání. Bylo to v létě 2011, poté, co jsme s týmem studentů úspěšně dokončili celorepublikovou petiční akci za přímou volbu, která získala celkem více než 100 000 podpisů. Bylo to na Vysočině u něj na chalupě a teprve poté, co jsem mu nafouknul jeho žlutý člun Challenger. Musel jsem tak prokázat nejen organizační schopnosti, ale i fyzickou zdatnost :-) Přesně si ten moment pamatuji, protože na takové chvíle se nezapomíná," popsal

 

Politik se nevyhnul ani otázkám na jeho už bývalý vztah s dcerou prezidenta Miloše Zemana Kateřinou. Čtenář Martin byl totiž zvědavý na to, proč jejich vztah skončil. Kruliš zvolil diplomaticky vyhýbavou odpověď. "Takové věci se v životě stávají a ač mě to mrzí, nejsme první ani poslední na světě, které to potkalo".

 

V odpovědi na dotaz čtenáře Kuby se místopředseda zemanovců také dotknul i ožehavého tématu adopce dětí homosexuálními páry. "Nerozlišuji na homosexuály a heterosexuály, ale jen na slušné a neslušné lidi. A ohledně adopce - při dodržení všech předpisů a pravidel pro osvojitele je dle mého názoru vždy lepší adopce, než vyrůstání dítěte v ústavu," odpověděl.Rozhovor

 

 

Došlo rovněž na otázky ohledně petice zemanovců za zavedení takzvaných majetkových přiznání, které by umožnili zabavit majetek, jehož legální nabytí nejsou jeho vlastníci schopni prokázat. Kruliš prozradil, že už se strana rychle blíží k sebraným 100 tisícům podpisů.

 

Jako místopředseda patří Kruliš do nejvyššího vedení SPOZ a ve straně zastává také roli mluvčího. Do podvědomí lidí se kromě svého politického působení dostal také například díky svému údajnému vztahu s dcerou prezidenta Miloše Zemana Kateřinou.

 

 

Politik, který dosud působil zejména ve Zlínském kraji, je absolventem studia marketingu a médií. Za SPOZ už neúspěšně kandidovat do Poslanecké sněmovny v roce 2010, kdy byl nominován na 19. místě zlínské kandidátky. V tomtéž roce neuspěl ani ve volbách do zlínského zastupitelstva.

 

Naopak byl součástí úspěšného volebního týmu, který pomohl Miloši Zemanovi vyhrát v první přímé volbě prezidenta. Je také aktivní při organizaci sběru podpisů pod peticí SPOZ, která volá po zavedení majetkových přiznání. 

 

Čtěte také:

Ivana a Kate nahá. Zemani ukazují sexy fotky!

 

tn.cz / mrk
Reklama