Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Opilec zfackoval Paroubka a pak se odpotácel. Pátrá po něm policie

Jiří Paroubek
Zdroj: Mediafax
Jiří Paroubek byl zákeřně napaden opilcem

Opilý muž ve středu v podvečer napadl předsedu Národních socialistů-Levice 21. století Jiřího Paroubka.

Na Malostranském náměstí v centru Prahy ho udeřil do obličeje, druhý muž navíc incident natáčel, píše se na webových stránkách expremiéra.
 

"Jednalo se nejspíše o zákeřný, ale také promyšlený útok. Ten, kdo jej plánoval, však zřejmě nepředpokládal, že se napadený nebude bránit. Jiří Paroubek při útoku v jedné ruce nesl příruční tašku a soustředil se na rozhovor s americkými turistkami, kterým vysvětloval cestu k Pražskému hradu," píše se ve zprávě na serveru vasevec.cz.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Paroubek chrastí miliony a spouští kampaň. Chce upozornit, že už není v ČSSD
 

Útočník, vyšší muž, byl podle svědků zjevně opilý a Paroubkovi vlepil facku, jeho společník navíc incident prý nahrál. Podle výpovědí svědků muž Paroubka napadl "úderem otevřenou dlaní."
 

"Jiří Paroubek ihned zkontaktoval policii a bezprostředně po útoku podal trestní oznámení," potvrdil tiskový mluvčí Paroubkovy NS-LEV 21 Tomáš Sazima.
 

POSLECHNĚTE SI, JAK SE CELÝ ÚTOK NA JIŘÍHO PAROUBKA ODEHRÁL:


 

Policie se útokem, který si nevyžádal žádné zranění, zabývá a snaží se agresora vypátrat. "Byli jsme na místě, případ je zadokumentován a po neznámém útočníkovi pátráme," řekl Mediafaxu mluvčí policie Jan Daněk. Vzhledem k charakteru incidentu se podle něj ale zřejmě bude jednat o přestupek proti občanskému soužití, jehož vyřešení je v kompetenci příslušné radnice.
 

Program šéfa NS-LEV 21 prý ale incident nenarušil, už ve čtvrtek odjíždí na cestu do Moravskoslezského kraje, kde by měly být založené další organizace jeho strany.

 

 

TN.cz