zase vtipkoval

Jsem DIKTÁTOR, ruský agent a ničitel, představil se Zeman. Studenti ho odměnili potleskem

Prezident Miloš Zeman se dnes během návštěvy Brna zúčastnil debaty se studenty Vysokého učení technického. A i tentokrát se postaral o zábavu. Představil se jim totiž jako "diktátor, ruský agent a ničitel parlamentní diplomacie".

Zeman dnes zahájil třídenní návštěvu Jihomoravského kraje, na které ho doprovází hejtman Michal Hašek. Začala v Brně, kde prezident mimo jiné zavítal na debatu se studenty Podnikatelské fakulty Vysokého učení technického.
 


Před budovou fakulty na Zemana už před jeho příjezdem čekaly desítky studentů. S dalšími pak prezident přišel debatovat do posluchárny, kde byla hlava na hlavě. "Jsem diktátor, ruský agent a ničitel parlamentní demokracie," prohlásil Zeman hned v úvodu debaty.


Za tento "vtípek" studenti Zemana odměnili hlasitým potleskem. Prezident jim pak kladl na srdce, aby nezůstávali doma, ale šli volit, protože pasivní přístup je podle něj pro ovce. "Buďte berany!" vyzvala je hlava státu.


"Jděte volit, ať už budete volit kohokoli, protože ústava nezná limit pro spodní účast. Lidé, kteří nejdou volit a pak jen nadávají u televize, si neuvědomují, že také volili. Protože ten, kdo nejde k volbám, taky vlastně volí. Kroužkujte lidi, kterých si vážíte a kteří za sebou něco mají,“ vzkázal Zeman.

tn.cz / zdg