Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.10. 2013 19:07
odhalení

Jsme na stopě HONZOVI, který rozdává lidem MILIONY! Poslechněte si, co tvrdí manažerka!

Zdroj: TN.cz

Kdo stojí za projektem "Honza Pospíšil"? Tedy za projektem, kde se údajně rozdá 10 milionů korun? To je otázka, která už dva dny trápí širokou veřejnost. Poslechněte si vyjádření manažerky.

Honza Pospíšil od začátku budí hodně rozpačitý dojem. Na jedné straně slibuje, že rozdá 10 milionů korun, že dá peníze každému, kdo si řekne. Chce to maličkost. Zaslat výchozí částku na účet, ta se prý důvěřivému klientovi vrátí zdvojnásobená - více ZDE!
 

Jenže celá akce Honzíka Pospíšila také silně připomíná marketingovou akci nějaké společnosti, která 10 milionů jen tak nerozdává, ale používá jako reklamní trik a tahák.
 

13

Honza Pospíšil rozdává peníze

Zdroj: honzapospisil.cz

Honza Pospíšil

Hodnocení:


 

Čáru přes rozpočet marketingovému tahu udělala policie České republiky ve spolupráci s Českou spořitelnou. Jan Pospíšil má od pátku zablokované účty a finanční transakce nemohou probíhat. Je tu důvodné podezření na podvodné jednání, je na policii České republiky, co se povede dohledat a zda se podvodné jednání podaří potvrdit.
 

Kdo za projektem stojí?
 

Od samého začátku projektu "HONZA POSPÍŠIL" lidé odhadují a tipují, kdo za celou akcí stojí. Nejčastějí padá "podezření" na finanční skupinu CHYTRÝ HONZA. Mnohé indicie tomu napovídají.
 

V pátek odpoledne jsme zavolali produktové manažerce finanční skupiny Chytrý Honza Barboře Zajptové a požádali ji o vyjádření. Slíbila, že nám zašle tiskovou zprávu, kde vysvětlí, jaký vztah spolu mají projekt Honza Pospíšil a finanční skupina Chytrý Honza.
 

V tiskové zprávě jsme se dozvěděli, jaká finanční lákadla pro své klienty skupina Chytrý Honza chystá, ale o propojení s projektem Honza Pospíšil se v tiskové zprávě nic nepsalo.
 

A tak jsme Barboře Zajptové zavolali ještě jednou. A chtěli, aby řekla ANO nebo NE. Aby se jasně vyjádřila, zda mají oba projekty souvislost. Poslechněte si, jak probíhal rozhovor a udělejte si obrázek o tom, jak se v Česku dělá marketingová kampaň:

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Čím si Češi přivydělávají? Podívejte se, kde se dají sehnat PENÍZE NAVÍC!

Kristen Stewart je pěkně prodejná! Koupil si ji arabský princ

Kolik stála svatba Bartošové? To budete koukat!

Fanda do nákupů. Kde necháváme svoje prachy?

Nenechte se v obchodě nachytat: Tohle jsou triky supermarketů!

sta TN.cz
Reklama