Záhada

Kaluž krve a krvavé stopy na silnici vyděsily Lázně Bohdaneč!

Kaluž krve na silnici vyděsila v Lázních Bohdaneč městské strážníky, a také státní policisty. Stopy mířily až k tamní benzínce. Policie tedy prověřovala, zda nešlo o sraženého cyklistu anebo přepadení. Výsledek vyšetřování ale nakonec všechny pobavil.

Velmi zapeklitý případ, nikde nikdo, kaštanová alej a na zemi skoro litr krve. Policejní manévry právě začínají. "V té chvíli jsem si řekli, že nejpravděpodobnější by třeba byl pád z kola a mohl by být člověk zraněný a mohl se nacházet někde poblíž," popisoval policista Vladimír Nevole.
 

Zkušený policista Vladimír Nevole začal rozmotávat záhadu. Zkoumal kaluž krve a nechtěl tenhle případ podcenit. "Stopa pokračovala do vzdálenosti do 150 až 200 metrů, dále byly jasně patrný stříkance krve," pokračuje Nevole.
 

Mohlo jít o přepadení nebo vraždu. Jenže zanedlouho se objevili myslivci a prozradili, komu krev patří. "Říkali nám, ať se nezlobíme, že to je pozůstatek od nich, že měli na korbě naloženýcho střelenýho kance a jemu z mordy kapala krev," usmívá se policista.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

hmr / Petr Brzek tn.cz / TV Nova