hrob je kompletní

KAUZA KRAMNÝ: Hrob Moniky a Klárky má konečně náhrobek!

Téměř půl roku trvalo Petru Kramnému, než postavil na hrobu své zesnulé ženy Moniky a dcerky Klárky náhrobek. Světlý mramorový náhrobek má tvar srdce.

Na náhrobku je vytesán text: "Je jen jedno nepochopitelné štěstí v životě: Žít pro druhého... Je to ta nejkrásnější věc na světě. Světu jsi možná jen jednou osobou, ale jedné osobě můžeš být klidně celým světem".
 

Důvod, proč trvalo tak dlouho Petru Kramnému vztyčení náhrobku, byl ten, že ho chtěl postavit sám. Nemohl se totiž několik měsíců dostat domů z Egypta, kde ho držely tamní úřady. Poté, co přiletěl, měl jiné starosti. Chodil na výslechy na policii navštěvoval známé a příbuzné, které dlouho neviděl.
 


Navíc na sebe po návratu upozornil i tím, že moc dlouho netruchlil. Už před Vánocemi ho nachytal štáb TV Nova s "kamarádkou" Kateřinou na nočním dostaveníčku v autě na opuštěném parkovišti za Karvinou a na náhrobek zřejmě neměl ani pomyšlení.


Krátce nato se s ní rozešel a našel si jinou. I s ní ho nachytali v autě na nočním rande.
 

Smrt Moniky a Klárky podle zkušených kriminalistů nemusí být nikdy objasněna. Obě zemřely v hotelovém pokoji v egyptské Hurghadě v noci z 29. na 30. července. Manžel a otec žen poté zůstal v Egyptě dlouhých 93 dní.
 

Okolnosti smrti nejsou stále vyjasněny. Kramný po jejich nalezení uvedl, že všichni tři trpěli střevními a žaludečními problémy. Verzi o otravě z jídla ale pak zpochybnil ředitel nemocnice v Hurgadě, který v českých médiích řekl, že obě mrtvé měly žaludek rozleptaný silným jedem.
 

"Máme k dispozici neoficiální informaci o tom, že případ byl ze strany egyptských úřadů uzavřen, nicméně oficiální zprávu jsme od egyptské prokuratury navzdory našim urgencím nedostali," řekla před časem mluvčí ministerstva Johana Grohová.

ČTĚTE TAKÉ:

ROZHOVOR: Jsem rád, že to Egypťané uzavřeli, tvrdí Kramný o konci vyšetřování
Egypťané uzavřeli vyšetřování úmrtí Moniky a Klárky! Co to znamená pro Kramného?
Tak truchlí Kramný: Přítelkyni Kateřinu vystřídala sexy blondýnka Šárka
Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

TN.cz