poštovní skandál

Pošta nedoručovala ženě balíky! Ani když si za to připlatila

Balíky až domů, klidně i večer. Na toto heslo České pošty je už třiašedesátiletá Marie Kubíková alergická. Pošta v Kladně ji totiž podle jejích slov za poslední rok nedovezla ani jednu zásilku, která měla dorazit k ní domů včetně balíků do ruky, za které si připlatila.

A vše bylo vždy stejné. Žena našla pouze ve schránce vzkaz, aby si pro balíky došla na poštu sama. Paní Marii, která má za sebou mrtvici a operace prstů na nohou, tak nezbývá než vždy vyrazit na kilometry vzdálenou poštu.
 

"Někdy se i stalo, že mi ráno poslali smsku, že se balík doručuje, ale potom v šest hodin jsem dostala stejným způsobem zprávu, že se doručení nezdařilo,“ popisuje.

 

A že mluví pravdu, potvrzuje i její syn. "Opravdu za poslední rok, ať mám zaplacený balík do ruky nebo jakýkoliv jiný, prostě mi ho za celý rok nedodali domů,“ uvedl.

 

Na poště přitom kvalitu služeb opakovaně reklamovala. Výsledek ale nebyl žádný. Sama kladenská pošta přitom přiznává, že k pochybení mohlo opravdu dojít. Šlo ale údajně jen o selhání jednotlivce, který by už na poště neměl v tuto chvíli pracovat.
 

tn.cz / mrk