Sázky na Rathovy miliony

Kolik milionů se ještě u Ratha najde? Sázkové kanceláře vypsaly kurzy

David Rath - 2
Zdroj: Mediafax

U Ratha pod podlahou se našlo 30 milionů. Sázkové kanceláře nám teď nabízejí, abychom si vsadili, kolik milionů se ještě u hejtmana najde a v krabici od čeho budou. Co myslíte vy?

Českou společností otřásá skandál středočeského hejtmana Davida Ratha, který byl zadržen policií s krabicí od vína naplněnou sedmi miliony korun. Domovní prohlídka následně našla ve skrýši v podlaze dalších 30 milionů korun.

 

PSALI JSME:

David Rath míří za mříže, soud na něj uvalil vazbu kvůli úplatkům
 

Vývoje kauzy se bystře chytila sázková společnost Fortuna, která vypsala kurzy na to, kolik se u Ratha nakonec najde peněz, a zda nebudou další miliony ukryty třeba v baru v krabici od whisky.
 

Kurz na to, že se v domě nebo kanceláři středočeského hejtmana najde více než 50 milionů korun je 4:1,  že 38 až 50 milionů 3:1, a že méně než 38 milionů, což odpovídá aktuálnímu stavu, 1,2:1.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ježíš proměnil vodu ve víno, Rath víno v sedm milionů, baví se Češi
 

"Policie byla jistě při domovní prohlídce velmi pečlivá, i když upřímně, schovka pod podlahou není zrovna originální. Česká koruna je v posledních letech poměrně tvrdá měna, a tak bych nevylučoval, že by v Hostivicích mohla být i zabetonována. Pokud uvidíte v okolí těžkou techniku, bourací kladiva a bagry, neváhejte a vsaďte si na to, že se nějaký ten milion ještě najde," poznamenal Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.
 

Podívejte se na reportáže TV Nova:

 

V případě, že se další suma nalezne v krabici, jako v prvním případě, mohou si zájemci vsadit i na to, jaká krabice to bude. Od bot je kurz 1,3:1, od whisky 2:1, od IKEA sušenek 2:1, od pračky 8:1 a nejmenší pravděpodobnost je podle bookmakerů, že případné další peníze budou v bedně od televize 12:1.
 

hel tn.cz / Mediafax