kdo je její vyvolený?

Konec tajností! Víme, kdo je přítel první slečny Česka! Co si o něm myslí Zeman?

Kateřina Zemanová a Vladimír Kruliš
Zdroj: isifa/MAFRA/Dan Materna a spoz.cz

Pátrání po příteli první slečny České republiky Kateřiny Zemanové je u konce. Už víme, že jejím vyvoleným je Vladimír Kruliš, šéf prezidentské kampaně Miloše Zemana. A co si o příteli své devatenáctileté dcery myslí její otec?

Třicetiletý Vladimír Kruliš, místopředseda Strany práv občanů - Zemanovci (SPOZ), je přítelem Kateřiny Zemanové už tři měsíce. Tajnosti oba přestali dělat až na filmovém festivalu ve Zlíně, když se v pátek společně objevili na galavečeru.
 

Kruliš poznal Zemanovou loni na podzim, kdy pomáhala otci s prezidentskou kampaní. Dcera Miloše Zemana se ke svému příteli sice vyjadřovat nechce, zato Kruliš vztah potvrdil. "Potvrdit to můžu, to není nic proti ničemu. Víc se vyjadřovat nebudu," řekl televizi Nova.
 


Zemanová a Kruliš tak tvoří pár minimálně už tři měsíce a stýkají se i přesto, že Miloš Zeman v minulosti vtipkoval, že na nápadníky své dcery bude brát brokovnici. Změnil v případě Kruliše názor? O tom, co si o něm myslí, získala exkluzivní informace reportérka Zuzana Štichová.
 

"Pan prezident se mi dnes vyjádřil, že Vláďu Kruliše zná vlastně již dlouhou dobu / a nedovede si představit lepšího přítele, partnera pro svou dceru Kateřinu," uvedla Zemanova mluvčí Hana Burianová.
 


Zatímco Kruliš bydlí ve Zlíně, Zemanová chodí na pražské gymnázium, což může jejich vztah trochu komplikovat. Jisté ale je, že mimo osobních a politických sympatií oba spojuje i zájem o marketing. Kruliš ho totiž vystudoval ve Zlíně a jeho přítelkyně už zájem o podobné studium také projevila. Předtím ji ale čeká maturita.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Psi prezidentů. Boxer či retrívr? Co výběr říká o páníčkách?

Zemanovy ženy: Ivana a Kateřina pod palbou módní policie!

Zemanová chce zhubnout. Poradíme jí, jakou držet dietu

Kateřina Zemanová: Šikovná tatínkova holčička

PROFIL: Ivana Zemanová, žena, která nechala studia, aby mohla dělat budoucímu muži sekretářku


 

s přispěním Z. Štíchové tn.cz / zdg