Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.4. 2014 19:30
exkluzivně nové informace Hájila i Kajínka

Zvrat v kauze Kramný! Jde po něm advokátka vrahů Klára Long Slámová

Právnička Slámová
Zdroj: Archiv Petra Kramného/ TN.cz

Petr Kramný má problém. Pozůstalé po zavražděné Monice a Klárce totiž bude zastupovat advokátské eso - Klára Long Slámová známá především jako obhájkyně Jiřího Kajínka.

"Ten případ mě od počátku nesmírně zajímal. Sleduji ho od prvního dne. A vystupování obviněného Petra Kramného na veřejnosti se mi od počátku nelíbilo," říká Slámová v exkluzivním rozhovoru pro TN.cz.

 

V soudní síni se tak proti sobě střetnou dvě ženy. Na straně obviněného Petra Kramného Jana Rejžková, na straně pozůstalých po zavražděné Monice a Klárce Klára Long Slámová.

 

Poslechněte si exkluzivní vyjádření Kláry Long Slámové: 

 

"Nelíbilo se mi, jakým způsobem se útočilo proti rodině a samotným zemřelým, zejména proti zemřelé Monice. Způsob obhajoby Petra Kramného a některých na jeho straně vystupujících osob je pro mě zcela nepřijatelný. Nemohu akceptovat dehonestaci zemřelých a znevažování jejich památky. Proto jsem se rozhodla, že vstoupím do toho případu, a na základě toho zastupuji rodinu poškozených," řekla Klára Long Slámová portálu TN.cz.

 

 

Známá advokátka, která v minulosti obhajovala několikanásobné vrahy nebo třeba Michala Kisiova ze známého případu vraždy Petry z Jihlavy, se proti Petru Kramnému, byť nepřímo, vymezuje. "Už v minulosti se mě ptali jestli bych zastupovala Petra Kramného. Já jsem to vždy jednoznačně odmítala," říká Klára Long Slámová.

 

Monika Kramná s dcerou Klárkou zemřely v červenci loňského roku v hotelovém pokoji v egyptské Hurgadě. Z jejich smrti policie po několika měsících obvinila právě Petra Kramného, tedy manžela Moniky a zároveň otce Klárky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zavraždili přítelkyni Michaela Douglase. Měl si ji brát

Dívka ubodala nejlepší kamarádku kuchyňským nožem. Dala na Facebook nahou fotku

tn.cz / hru
Reklama