Otrava Češek

Kramný reaguje na POLICEJNÍ SPIS: Odmítám, že by někdo trávil kyanidem Moniku postupně!

Kramný, Keroles Ezzat Bashier
Zdroj: TN.cz

VIDEO: Slova egyptského advokáta, že Moniku Kramnou a její dceru Klárku trávil někdo kyanidem a postupně v opakovaných dávkách, rázně odmítá Petr Kramný. Prý je to nesmysl.

Redaktoři TV Nova se zcela exkluzivně dostali ke spisu, ve kterém egyptská policie popisuje, co zabilo Moniku Kramnou a její dceru Klárku. Spis má momentálně k dispozici egyptský právník Keroles Ezzat Bashier.

 

Materiál, ve kterém leží odpovědi na otázky kolem záhadného úmrtí českých turistek v Egyptě, obsahuje řadu zcela NOVÝCH INFORMACÍ, které jsou pro uzavření případu naprosto zásadní!

Petr v továrně pracoval s jedy! Něco tají, říká jeho kamarád! ROZHOVOR ZDE!
 

Ve spisu například stojí, že jim smrtící látka, kterou byl kaynid, nebyla aplikována jednorázově, ale několikrát po sobě! Tedy opakovaně! Údajně ji Monika Kramná dostala do těla minimálně třikrát, možná ale dokonce pětkrát. 
 

Exkluzivní reakce Petra Kramného z Egypta:
 

S Petrem Kramným dnes telefonicky hovořil reportér TV Nova Martin Kočárek. Podle něj Kramný odmítá pasáže, které v policejním spisu popisují, že Moniku Kramnou a její dceru otrávil někdo kyanidem. A že jim byl jed aplikován několikrát. Kramný to označil za nesmysl. Poslechněte si, co Kramný vzkazuje:  

 


 

Petr Kramný je stále v Egyptě. Sedí na hotelu v letovisku Hurgháda a čeká, zda bude obviněn. Zatím je veden jako hlavní svědek i jako hlavní podezřelý. Jeho situace se může změnit ve chvíli, kdy bude vyšetřování uzavřeno.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jedovaté ryby, sasanky i ústřice. Víme, jakým způsobem vás jed zabije!

Úmrtí v Egyptě! Jak poznáte, že vám jde o život a o zdraví?

Poprava podnikatele: Z vraždy je obviněn Dejdarův švagr!

Hrůzný osud Anife Vyskočilové: Viděla smrt bratra, byla znásilněna a nucena k potratu!

Můj partner se ke mně chová hnusně - co dělat?
VÁŠ PŘÍBĚH: Žila jsem s agresivním opilcem!
VAŠE PŘÍBĚHY: Bála jsem se, že mě můj kluk zabije
VÁŠ PŘÍBĚH: Agresivní žárlivec - nejhorší partner na světě

sta TN.cz