Abbasová porodila pohádkového syna, Kocáb už má 4. potomka!

Abbasová, Kocáb
Zdroj: Mediafax
Michael Kocáb a Lejla Abbasová

Exministr pro lidská práva Michael Kocáb se stal už počtvrté otcem. Matka jeho nejmladšího potomka Lejla Abbasová absolvovala porod v jedné z pražských porodnic.

Po několika hodinách na porodním sále se o víkendu  Lejle Abbasové a Michaelovi Kocábovi, dle dnešních slov maminky, narodil pohádkový syn. On i maminka jsou naprosto zdrávi a syn je extrémně hodný.

"Jsem ráda, že jsem porod zvládla přirozenou cestou bez epidurální anestézie a nebo  jiných utišujících prostředků. Na synovi vidím, že je šťastný“ řekla v úterý Lejla.

Kontroverzní hudebník a politik, který si získal oblibu národa během odsunu sovětských vojsk, aby ji pak ztratil jako ministr pro národnostní menšiny, se v úterý stal počtvrté otcem. Matkou ovšem není jeho exmanželka Marsha, s níž už má Natálii, Michaela a Jessicu, ale moderátorka a Kocábova bývala mluvčí Lejla Abbasová.

PSALI JSME:
Lejla Abbasová a Michal Kocáb si zařizují hnízdečko


Těhotenství Lejly Abbasové nebylo vůbec jednoduché a ani s miminkem to nebude mít novopečená matka jednoduché. Půvabné moderátorce byla před časem diagnostikována osteoporóza (řídnutí kostí) a tak se obává toho, zda vůbec bude moci do budoucna normálně chodit. Za kočárkem tak možná bude pokulhávat. "Přišla jsem o kus pánve, v nohou mám milion šroubů a je možné, že nakonec budu mít umělý kloub," přiznala dříve Abbasová

tn.cz / hur