telefonát Dlouholetý ochránce

Macura exkluzivně: Z vraždy Ivety obvinil Rychtáře

Svataba Bartošové - Macura
Zdroj: Martin Mithofer/ Mediafax.cz
Téma:

Dlouholetý ochránce Ivety Bartošové Zdeněk Macura je ze smrti své oblíbenkyně v šoku. Z její smrti obvinil jejího manžela Josefa Rychtáře! "Dlouhou dobu její vraždu plánoval," řekl TN.cz zdrcený a rozzuřený Macura.

Ivetu Bartošovou miloval a obdivoval ji. Snažil se ji i chránit. Celou dobu jejího vztahu s Josefem Rychtářem upozorňoval na to, že ji týrá. Minulé léto s ním Iveta dokonce odjela do Itálie. Po dramatickém pronásledování mezi Macurou a Rychtářem, nakonec Iveta opět skončila v náruči Rychtáře. Několik měsíců poté, v září, si Iveta Bartošová s Josefem Rychtářem řekli své ano.
 

"Je to její vrah! Celou dobu plánoval její vraždu! Vrah! Všude to, prosím, a všem řekněte. Je to odpornej, špinavej vrah!" uvedl v slzách zhroucený Macura na adresu manžela Ivety Bartošové.
 

Poslechněte si celou reakci Zdeňka Macury na sebevraždu Ivety:
 


 

K tragédii v Uhříněvsi došlo v 11.30. Mluvčí středočeských záchranářů uvedla, že se jednalo o osmačtyřicetieltou ženu. Že se jednalo o Ivetu Bartošovou následně portálu Prásk! a TN.cz potvrdil manžel Josef Rychtář.
 

Podle informací TN.cz Iveta nechala v domě, ve kterém bydlela s Rychtářem dopis na rozloučenou. Bydleli v ulici U Starého mlýna, která vede právě přes železniční přejezd, kde k neštěstí došlo.
 

PŘIPRAVUJEME PODROBNOSTI! VÍCE NA WEBU TN.CZ NEBO V 19:30 NA TV NOVA

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky

Poslední selfie: Tato kráska se vyfotila a pár vteřin poté zemřela

TN.cz