Podpora i od Evy a Vaška

Malá domů v rodině: Nahradí Okamuru v Senátu otec jeho přítelkyně?

Eva a Vašek podporují Pavla Talaše
Zdroj: isifa/MAFRA/Luděk Ovesný
Téma:

Pomalu to vypadá, že Tomio Okamura si chce z českého parlamentu udělat rodinný podnik. Byl by totiž rád, kdyby v Senátu usedl jeho potencionální tchán. Za Úsvit totiž kandiduje právě jako Okamurův náhradník otec jeho přítelkyně Moniky Talašové.

Eva a Vašek opět výrazně vstoupí do politického boje. Podporují totiž "tchána" Tomia Okamury Pavla Talaše v senátních volbách. V pátek totiž Eva a Vašek dokonce mají koncert v Uherském Brodě, který bude právě na podporu Pavla Talaše, navíc bude zdarma a návštěvníci ještě dostanou svařák navrch.
 

V Uherském Brodě samozřejmě nebude chybět ani samotný Okamura a zřejmě ani jeho milá Monika. Bude to tak vypadat téměř na rodinnou idylku a ještě k tomu dostanou porci muziky od Evy a Vaška.
 


 

Duo Eva a Vašek podporu Okamurovi či jeho partaji nevyjadřují poprvé. Před volbami totiž pro Úsvit znělku. V té se inspirovali známým hitem od Aneky Japanese Boy (více ZDE).
 

GALERIE: Pavel Talaš, Monika Talašová a Tomio Okamura

1
/
10
Zdroj: isifa/MAFRA/Luděk Ovesný
Pavel Talaš - 1

 

První kolo doplňujících senátních voleb v obvodu číslo 80 - Zlín se konají 10. a 11. ledna. Voliči budou vybírat nástupce Tomia Okamury. Ten byl v tomto obvodu zvolen v říjnu 2012, přesně o rok později se ale Okamura senátního postu vzdal, protože se stal poslancem a podle jeho slov jako člen dolní komory může více ovlivňovat dění na české politické scéně.
 


Kromě Talaše se o přízeň voličů bude ucházet ještě Jana Juřenčáková (nestr./Nezávislí), která byla na Zlínsku senátorkou v letech 2006 až 2012. Dále Milena Kovaříková za ČSSD, Patrik Kunčar za KDU-ČSL, Zuzana Lapčíková jako nestraník za Starosty, Libor Lukáš za ODS, Luděk Maděra za Piráty, Radomír Rafaja za KSČM a Jiří Remeš za Svobodné.

tn.cz / hmr