Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.3. 2012 12:21

Malý chlapec (9) spadl do řeky! Záchranáři pokračují v pátrání

Hasiči společně s policisty obnovili v sobotu ráno pátrání po devítiletém chlapci, který v pátek vpodvečer spadl do řeky Bíliny v Trmicích poblíž Ústí nad Labem. Informoval o tom operační důstojník hasičů.

"Pátrání po zmizelém chlapci zahájili záchranáři v osm ráno u hobbymarketu OBI v Trmicích," řekl operační důstojník.
 

"Pátrání po chlapci je zatím bezvýsledné," potvrdila krátce před polednem mluvčí policie Petra Trypesová. Pohřešovaného hledají na řece v člunech hasiči i strážníci městské policie. Další policisté pátrají na březích.
 

Po chlapci pátrali neúspěšně záchranáři už v pátek večer od 18.00 hodin až do pozdních nočních hodin. Do akce byl nasazen vrtulník s termovizí i policejní potápěči. Chlapec spadl do řeky poté, co si hrál na břehu s dalšími dětmi.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Vltava vydala tělo muže. Byl zavražděn?

 

Chlapec si hrál v pátek s ostatními dětmi na břehu řeky, když najednou spadl do vody. Děti vypověděly, že jejich kamaráda strhnul proud a viděly pouze jak máchá rukama.

 

K události došlo v Trmicích na Ústecku. "Podle svědků si na místě hrály děti, hoch ve školním věku do deseti let podle všeho uklouzl," dodal Trypesová.
 


 

Do pátrání se zapojili také policejní potápěči, policisté a hasiči. Podle mluvčí do 20. hodiny prohledali zhruba dva kilometry vodního toku. 

klab/fim tn.cz / Mediafax
Reklama