Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

poslední telefonát

Maminka Ivety Bartošové promluvila o POSLEDNÍM TELEFONÁTU S DCEROU!

Matka Ivety hovoří o její smrti
Zdroj: TV Nova

Maminka Ivety Bartošové po smrti své dcery dlouho nechtěla mluvit s médii. Teď se ale konečně vyjádřila! Co spolu rozebíraly při posledním rozhovoru?

Svatava Bartošová se po smrti své dcery dlouho vyhýbala médiím a nechtěla o tragické smrti Ivety Bartošové s nikým mluvit. Okolnosti ji nakonec přiměly. Svým vyjádřením totiž vyvrátila tvrzení, že s Ivetou měla špatný vztah.
 

VÍCE O VZTAHU IVETY K MATCE NAJDETE ZDE!
 

Podle slov Svatavy, si spolu s Ivetou volaly celkem často, hlavně po operaci zubů, kterou zpěvačka podstoupila. Vždy si povídaly o běžných věcech a maminka nikdy neměla pocit, že by něčím v rozhovoru naznačovala, co se chystá udělat. Nikdy se ani moc nezmiňovala o vztahu, který měla s Josefem Rychtářem. Je možné, že jí tato témata zakazoval s maminkou rozebírat. 
"Nevěděla jsem, jak žijí. Podle něj bylo vše v nejlepším pořádku. Od Vánoc jsme si volaly často a po operaci zubů zvlášť. Že může jíst jen tekutou stravu. Pak v dubnu, to už mohla jíst a naposledy 28.4. večer. Mluvila úplně normálně 45 minut. Nechápu, co se stalo. A to je vše," popsala Ivety maminka.

 

ČTĚTE TAKÉ:

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Iveta Bartošová se svým dvojčetem Ivanou - v dobách míru. ZDE!

Rychtář se mazlí s urnou. Co na to matka Bartošové? Je to zrůdnost, říká

Děsivé fotky z mobilu: Tělo Ivety Bartošové na kolejích než ho zakryla plachta

TN.cz