MAPA POČASÍ! Předpověď na další dny!

Slunce a déšť
Zdroj: TN.cz

Předpověď počasí na právě započatý týden bude připomínat houpačku. Zažijeme totiž jak letní klima, tak i výraznější teplotní výkyvy.

Jak potvrdila meteoroložka Dagmar Honsová z Meteopressu, tento týden nás čeká malá houpačka. Zatímco totiž pondělní a středeční teploty sotva přeskočí dvacítku, v úterý a ve čtvrtek se rtuť teploměru může dostat až nad 27°C! Pondělí navíc nejspíš zahrozí občasnými bouřkami.
 

 

Podívejte se na reportáž TV NovaZhruba do čtvrtka by mělo v Česku vydržet polojasné až skoro jasné počasí. To všechno se ale nejspíš změní od víkendu. „Od pátku do neděle předpokládáme, že bude oblačno až polojasno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty se budou pohybovat v rozmezí 17 až 23°C,“ řekla Dagmar Honsová.

ČTĚTE TAKÉ:

Islandská sopka může ovlivnit lety do Ameriky! Prach se šíří i na jih!Neohřejeme se zřejmě ani na přelomu května a června. Meteorologové totiž předpokládají, že bude chladněji. Nebe by mělo být polojasné až oblačné, občas zaprší. Odpolední teploty nebudou dosahovat žádných závratných výšek, zůstanou v rozmezí 18 až 22°C.

 

TN.cz