Jonák jde z basy

Matka bosse Jonáka promluvila: Mám VELKÝ STRACH z jeho návratu

Ivan Jonák - 2
Zdroj: Mediafax
Téma:

Majitel kdysi slavného pražského podniku Discoland Sylvie Ivan Jonák dnes vyjde z vězení. Odseděl si osmnáctiletý trest za naplánování vraždy své manželky. Jeho matka se děsí, co venku provede.

Podle dostupných informací má Ivan Jonák pankráckou věznici opustit odpoledne. Musí si totiž odpykat celý osmnáctiletý trest přesně.Zatím není jasné, co bude na svobodě dělat. Jeho podnik už mnoho let nefunguje a má velké dluhy. Na jeho majetek byla také nařízena exekuce. Podle informací TV Nova chce Jonák žít u své matky v Praze. "Šla jsem za ním s dobrou vůlí a on na mě tři hodiny většinou křičel a obviňoval mne," svěřila se Blesku Jonákova matka Marie Machová.
 

"Chtěla jsem za vším udělat silnou čáru a začít s ním znovu, od začátku. Ale nepůjde to. Pořád mě obviňuje z toho, že jsem mu prý rozkradla a vykradla Discoland Sylvie, připravila ho o auta, obrazy a bůhvíco ještě. Co bude, až se vrátí, nevím," dodala Jonákova matka.
Ve vězení Ivan Jonák strávil skoro šest tisíc dnů. Za tu dobu se dvakrát změnil český prezident, vláda dokonce desetkrát. Do vězení šel jako čtyřicátník, teď je mu osmapadesát. Teď míří na svobodu.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Bacha na rauty! Leo Beránek je údajně venku z basy

Zavřít tě můžou, ale pustit tě musej, směje se hrozbě vězení Josef Rychtář

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz