Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

kauza egypt

Matka Kramného se za dva hroby pro Klárku dočkala OTEVŘENÉHO ODSOUZENÍ

Hrob Moniky Kramné a matka Petra Kramného
Zdroj: Blesk.cz/ TN.cz

V pondělí portál TN.cz informoval o tom, že matka Petra Kramného nechala pro Klárku zřídit druhý hrob a rozhodla o přestěhování náhrobku a desky. Za tento čin se dočkala odsouzení ze všech stran, i když sama tvrdí, že na svém kroku nevidí nic divného.

V pondělí jsme vás informovali o šokujícím rozhodnutí matky Petra Kramného. Ta si umanula, že pro vnučku Klárku zřídí druhý hrob. A také tak učinila. Klárka Kramná má proto nyní dva hroby a zdá se, že bizarní situace ještě zdaleka nevyvrcholila - více ZDE.
 

Paní Irena pak v rozhovoru pro TN.cz uvedla, že nevidí žádný problém v tom, že budou mít Klárka a Monika dva hroby. K jednomu se prý může modlit ona a k druhému pak rodina Moniky Kramné. Matku Petra Kramného netrápí ani to, že oba hroby jsou těsně u sebe - foto a rozhovor najdete ZDE!
 


 

Za tento krok se paní Irena dočkala velmi negativních reakcí a silného odsouzení veřejnosti. Ostře vystoupila například právní zástupkyně Moničina bratra Radmila advokátka Klára Long Slámová.
 

"Jak nazvat člověka, který mrtvému dítěti a jeho mrtvé mámě ukradne z hrobu plyšáky, květiny, svíčky, odřízne náhrobní kámen a kamennou desku zakrývající hrob? Je mi tak špatně, tak špatně! Nemám slov," uvedla Klára Long Slámová
 

114

GALERIE: Stěhování hrobu Moniky a Klárky Kramných

Zdroj: TN.cz

Hrob Moniky a Klárky

Hodnocení:


 

Otázkou je, do jaké míry mediální výstupy paní Ireny pomáhají jejímu synovi. Ten sedí ve vazbě kvůli tomu, že čeští policisté jsou přesvědčeni, že na dovolené v egyptské Hurghádě zavraždil svou manželku a dceru. Kramný jakýkoliv podíl na tragédii od počátku kauzy odmítá a říká, že jeho rodinu někdo otrávil.

 

sta TN.cz