boj o hrob

Matka Kramného "ukradla" Klárce náhrobek a říká: Nevidím v tom žádný problém

Téma:

V rodině Petra Kramného vypukl nechutný boj o hrob. Jeho matka portálu TN.cz popsala, že nevidí nic špatného na tom, že nechala z hrobu malé Klárky odstranit plyšáky a náhrobek.

V pondělí ráno se na hřbitově v Karviné konaly manévry s těžkou technikou. Na rozkaz matky Petra Kramného byl z hrobu Klárky a Moniky odstraněn náhrobek a plyšáci - více ZDE.  
 

Matka Petra Kramného paní Irena se v exkluzivním rozhovoru pro TN.cz rozpovídala o tom, že na celé akci nevidí nic divného. Klárka má nyní dva hroby, ale babičce na tom nepřijde nic zvláštního. Popsala, že jedna část rodiny se může modlit u jednoho hrobu a druhá část rodiny u hrobu druhého. Oba hroby jsou od sebe vzdáleny asi 20 cm. Poslechněte si celé vyjádření paní Ireny: 
 


 

Duše Moniky Kramné označila vraha! Více ZDE!
 

Situace kolem ostatků byla složitá od počátku. Když se v Karviné konal pohřeb Moniky a Klárky, byl Kramný držen v Egyptě. Pohřeb zařizovala jeho sestra Lenka. Bylo to v době, kdy byla přesvědčena, že její bratr Petr nemá na smrti svých holek žádný podíl. Jenže to se změnilo. Sestra už bratrovi nevěří. Hrob je nyní přepsán na Moničina bratra Radmila. Ten podal za dnešní akci na matku Petra Kramného trestní oznámení.

 

Podívejte se na reportáž: 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pozor na facebookové zloděje! Tímto trikem vás připraví o statisíce

Zloději se v noci vloupali k Dominice Mesarošové. Šli po silikonu?

Související témata:
sta TN.cz