Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Posíláte víčka i peníze

Děkujeme! Matka nemocné Lucinky je dojatá vaší pomocí

Nemocná Lucinka potřebuje peníze na léčbu
Zdroj: TV Nova
Lucinka potřebuje peníze na léčbu.

Obrovský ohlas sklidila reportáž o malé Lucince z Hlušovic u Olomouce, která trpí hned několika vážnými nemocemi. Její rodiče teď pomocí sbírky víček od petlahví shánějí peníze na speciální léčbu.

Ihned po odvysílání reportáže o nemocné Lucince se TV Nova ozvaly stovky dárců, kterým osud těžce nemocné holčičky není lhostejný. Jak už od nás víte, malá Lucinka trpí od narození mimo jiné dětskou mozkovou obrnou a problémy s ledvinami a zrakem.
 

Přes skutečně velkou nepřízeň osudu ale svůj dlouhý boj o život hned po narození vyhrála a její rodiče se teď snaží pomocí sbírky víček dát dohromady peníze na speciální léčbu.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:


 

Obrovský ohlas včerejší reportáže velmi příjemně zaskočil jak nás, tak dojaté rodiče. "Chtěla bych všem, co nám posíláte víčka i finanční pomoc a nápady, kde víčka shánět, hrozně moc poděkovat. Nesmírně, opravdu nesmírně si této pomoci cením. Jsem ráda, že žiju v této naší zemičce, kde je tolik dobrých lidí,“ řekla nám dnes maminka Lucinky.
 

A víček bude potřeba skutečně hodně. Léčba, která by mohla Lucinčin zdravotní stav alespoň o něco zlepšit, stojí totiž téměř 100 tisíc korun.

Pokud jste se právě teď rozhodli pomoci i vy, můžete kontaktovat přímo rodiče holčičky a to prostřednictvím emailu na adrese PASVEC@SEZNAM.CZ.
 

vrl s přispěním Tomáše Petržely TN.cz