Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.5. 2014 16:18
kauza egypt

MATKA KRAMNÉHO LŽE! říká advokátka Klára Long Slámová

Klára Long Slámová a matka Petra Kramného
Zdroj: TN.cz

Matka Petra Kramného se včera po soudním jednání rozpovídala pro média o způsobu života jejího syna a jeho zavražděné manželky Moniky a dcery Kláry. Prozradila, že Monika byla na svou dceru tvrdá a dokonce jí měla říkat, že je tlustá. Advokátka pozůstalých Klára Long Slámová s tím zásadně nesouhlasí.

Matka Petra Kramného nenechala během včerejšího rozhovoru na zesnulé Monice Kramné skoro nit suchou. Promluvila o jejím údajně podivném vztahu k její dceři Kláře. "Monika ji nikdy neoslovila jemně, ale jen tvrdě Kláro. Vyčítala jí, že je tlustá a má odstávající uši. Došlo to tak daleko, že Klárka musela držet dietu a zakazovala jí jíst sladké," řekla matka Petra Kramného deníku Blesk.

 

Redakce TN.cz se dnes obrátila na advokátku pozůstalých Kláru Long Slámovou, aby se k tomuto tvrzení vyjádřila. "Já k tomu mohu říci jediné. Je to samozřejmě lež," reagovala Klára Long Slámová.


 

Matka Kramného promluvila také o údajné nevěře Moniky. "Soused upozornil Petra, že je mu žena nevěrná," řekla deníku matka Kramného. "Jakékoliv očerňování a osočování osoby, která se již nemůže bránit, neboť je mrtvá - navíc dle policejního spisu mrtvá proto, že jí a její Klárku měl usmrtit právě Petr Kramný, považuji za nejen nemorální, ale i přitěžující samotnému obviněnému," reagovala Klára Long Slámová, která je šokována způsobem, jakým se matka snaží svému synovi pomoci.

 

16

Odvážné fotky Moniky Kramné

Zdroj: archiv

MONIKA KRAMNÁ - 5

Hodnocení:

 

"S jednáním, které koná matka Petra Kramného, jsem se nikdy ve své praxi nesetkala a nenacházím pro ně jakékoliv pochopení. Nerozumím tomu, jak se takto může chovat osoba, která v jeden okamžik přišla o svou vnučku a snachu. To, že se matka zastává svého syna, chápu, ale nemohu akceptovat způsob, kterým tak činí," zlobí se Slámová.

 

 

Soud v Karviné včera projednával žádost o propuštění Petra Kramného z vazby a zamítl ji. Soudce i státní zástupce mají strach z toho, že by mohl Petr Kramný utéct za hranice Česka.

 

"Soud rozhodl správně a plně v souladu se spisem a důkazy, které se v něm nacházejí. Vzhledem ke skutečnosti, že Petr Kramný je stíhán pro zvlášť závažný zločin vraždy, za který mu hrozí vysoký (v tomto případě i doživotní) trest, tak již tato okolnost bez dalšího odůvodňuje vazební stíhání. Nelze přehlédnout ani tu skutečnost, že soud měl k dispozici i důkazy o tom, že již v Egyptě měl Petr Kramný plánovat útěk v době, kdy měl obavy ze zatčení a trestu," uzavírá Klára Long Slámová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Lži Leoše Mareše

3 lži o alkoholu, co vám lidi cpou do hlavy

hru TN.cz