O rodině

Matka Kramného pomlouvá zavražděnou Moniku! Klárce prý říkala, že je tlustá

MONIKA KRAMNÁ A MATKA PETRA K.
Zdroj: TN.cz
Téma:

Soud v pondělí opět zamítl žádost o propuštění Petra Kramného z vazby. Během čekání na rozhodnutí vypluly na povrch nové skutečnosti o rodině, jejíž tragický konec přišel během loňské dovolené.

Ačkoliv je matka Petra Kramného na rozhovory pro média většinou skoupá, pro deník Blesk se rozpovídala před rozhodnutím o synově vazbě, a byla až překvapivě hodně otevřená.

Petr Kramný a jeho rodina

1
/
17
Zdroj: archiv
MONIKA KRAMNÁ

Stále věří v synovu nevinu a snaží se mu pomoct nejen novou advokátkou Janou Rejžkovou, která se jí zdá lepší než Jaromír Richter, jenž Petra Kramného zastupoval předtím, ale i vlastním vyjádřením. 

 

Matka Petra Kramného syna stále obhajuje, a tak se rozpovídala i o tom, jak to chodilo v jeho manželství se zesnulou Monikou: "Ona byla fajn ženská, byla to moje dcera, ale některé věci mě na ni moc mrzely. Že si z Petra ráda utahovala před cizíma, a taky ho zesměšňovala."


 

Ani Moničin vztah ke Klárce prý vůbec nebyl ideální. "Monika ji nikdy neoslovila jemně, ale jen tvrdě Kláro. Vyčítala jí, že je tlustá a má odstávající uši. Došlo to tak daleko, že Klárka musela držet dietu a zakazovala jí jíst sladké," popsala situaci v rodině matka Petra Kramného. 

 

Monika tedy nemusela být  vzornou matkou ani manželkou. Advokátka Petra Kramného Jana Rejžková již dříve oznámila, že Monika Kramná byla svému Petrovi nevěrná. Kramný, který je obviněn z vraždy manželky a dcery, prý znal přesné detaily toho, jak mu zahýbala.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Bizarní nechutnost z USA: Půltunová vražedkyně shodila 300 kilo

Jitka Čvančarová šíleně přibrala! Z krásné herečky je roztomilý medvídek

pet TN.cz