Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

kauza egypt

EXKLUZIVNĚ: Šok pro Kramného! Klárka a Monika leží v CIZÍM HROBĚ!

Monika a Klárka Kramné a Petr Kramný
Zdroj: Facebook / TN.cz

EXKLUZIVNÍ INFORMACE WEBU TN.CZ! Petr Kramný ztratil práva na hrob, ve kterém leží Monika a Klárka! Poslechněte si celý šokující rozhovor s matkou Petra Kramného. Zvlášť mrazí z toho, jaký vztah má ke Kramnému nyní jeho sestra Lenka.

Paní Irena dnes portálu TN.cz poskytla největší rozhovor od tragédie. Popsala, jak navštěvuje svého syna ve vazbě, o čem si povídají, jakou bolest cítí a že se upíná k modlení.

 

Matka Petra Kramného ale sdělila i další šokující detaily. Uvedla, že její rodina se po tragédii rozpadla a už nedrží spolu. Matka Petra Kramného je přesvědčená, že její syn nemá žádný podíl na úmrtí Moniky a Klárky. Paní Irena také uvedla, že se již rodina nebaví se sestrou Kramného paní Lenkou.
 

 

Paní Irena si v jednu chvíli musela vybrat. Buď uveří verzi, kterou jí od samého počátku říká její syn, nebo bude stát na straně své dcery. 
 

Kramného sestra totiž přestala věřit verzi, kterou od samého počátku Kramný obhajuje. Paní Lenka evidentně není na stejné vlně, jako její matka, má na svého bratra negativní pohled. Obě ženy už spolu nekomunikují.

 

 

Paní Lenka, která pohřeb Moniky a Klárky zajišťovala, se také rozhodla, že nechá přepsat hrob. Už není jeho majiteloku. Hrob byl přepsán na Radmila, bratra zavražděné Moniky. 
 

"Ano, je to tak. Hrob jsem nechala přepsat na Radmila. Moniku a Klárku měl velmi rád. Nechala jsem to přepsat na něj," uvedla exkluzivně pro portál TN.cz paní Lenka s tím, že ji k tomu vedly závažné osobní důvody.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vražda! Bývalý policista má o tom, co se stalo Bartošové, jasno

Herec z fimu Forrest Gump zastřelil manželku!

sta TN.cz