Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Vzpomínka na Ivetu

Michal David vzkazuje Rychtářovi: Seberte se a JDĚTE SE LÉČIT!

Michal David
Zdroj: tn.cz / Mediafax

Jedním z lidí, kteří s Ivetou Bartošovou spolupracovali na jejích největších hitech, byl i Michal David. Jak na Ivetu vzpomíná? A proč by se měl Rychtář jít léčit? Podívejte se na video.

Michal David zná Bartošovou od jejích kariérních začátků, seznámili se, když bylo zpěvačce sedmnáct let. "Byla to celebrita se vším všudy, když to tak nazvu. Zažila mnoho vzestupů a pádů. Ona byla velice zranitelná a citlivá. Skutečně se s ní muselo umět zacházet. Iveta prostě měla chvilky, kdy byla fantastická, a chvilky, kdy úplně upadla do nějaké letargie," uvedl pro Prásk.tv David.

 

VELKÝ SPECIÁL O ÚMRTÍ IVETY BARTOŠOVÉ NAJDETE ZDE!

 

Naposledy se spolu potkali před pár měsíci a vypadá prý krásně. David zpěvačce nabídl pomoc, ze které prý byla nadšená. Už se mu ale nikdy neozvala.
 


 

"Bylo to pro mě skutečně velice šokující, protože já jsem věděl, že Iveta není úplně v pohodě, ale že to dospěje do takového konce... . Já vím, že tam byly velké propady v té psychice. Ona potřebovala odbornou pomoc a to je ta největší chyba, že té se jí nedostalo. Pan Rychtář jí měl, i kdyby proti její vůli, odvézt do blázince, měl jí prostě nechat léčit a on to neudělal. Věřím, že kdyby se jí této pomoci dostalo, že by to tak daleko nedošlo," myslí si zpěvák.

 

GALERIE: Rychtář se vrací do Uhříněvsi

1
/
8
Zdroj: Martin Mithofer
Rychtář se vrací do Uhříněvsi - 1

 

Totožného názoru je i rodina zpěvačky. Ta v rozporu s Josefem Rychtáře ani nedorazila na Ivetin pohřeb, který se přes všechny dohady nakonec uskutečnil za zavřenými dveřmi obřadní síně strašnického krematoria v Praze. Uzavřeným pohřbem Rychtář alespoň v tomto bodě vyšel vstříc rodině, která si nepřála pompézní rozloučení, nýbrž v rodinném kruhu. Urnu s ostatky zpěvačky si však Rychtář nechává u sebe a rodině ji zřejmě nehodlá vydat.

 

 

Na pohřeb zpěvačky nedorazili mimo příbuzných ani její kolegové z branže, kteří kroutí hlavou nad chováním jejího manžela. A podivuje se právě i Michal David. "Na můj vkus už je to trošku hyenismus, už je to takové nechutné. Já si myslím, že prostě tady se má ctít rodina, tady se má ctít maminka, sestra, brácha, hlavně syn Arthur a lidi, kteří s ní byli mnohem víc spjati než pan Rychtář. On tyto věci nemá řešit a nechat to na rodině. Má být pokorný a má se přizpůsobit tomu, co rodina si žádá. Připadne mi to, že je asi taky nemocný, a že ten člověk to nemá v hlavě v pořádku, víc k tomu nemůžu říct," uzavřel zpěvák.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vražda! Bývalý policista má o tom, co se stalo Bartošové, jasno

Z TOHO MRAZÍ: Poslechněte si poslední nahrávku Bartošové. Tohle je její vzkaz

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Iveta Bartošová se svým dvojčetem Ivanou!

ana, sas, Prásk.tv TN.cz