pátrání

Mirek záhadně zmizel! Našli jen jeho mercedes

Rodina má o něj strach, policie zatím pátrá neúspěšně. Pomozte najít Miroslava Vávru, který za záhadných okolností zmizel na konci loňského roku.

Miroslav Vávra (34) z Českých Budějovic zmizel 30. prosince, kdy odjel ze svého bydliště užitkovým vozem Mercedes. Od té doby o něm rodina ani přátelé nemají žádné informace. Obrátili se proto na policii, aby jim s pátráním pomohla.
 

Jenže ani ti zatím nebyli úspěšní. "Vozidlo bylo nalezeno následujícího dne 2 km od obce Varvažov u Zvíkovského mostu, na břehu řeky Otavy," řekl TN.cz mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura.
 

Policisté ihned začali prohledávat okolí, ale ani pátrání tam nebylo úspěšné. "Hledali ho služební psi i policejní potápěči, zároveň se do pátrací akce zapojili profesionální i dobrovolní hasiči. Do současné doby bez kladného výsledku," doplnil mluvčí. 

Muž je 190 cm vysoký, vypadá na 35až– 38 let, má střední postavu, hnědé oči, krátké hnědé vlasy česané dozadu. Na lýtkách obou nohou má velká tetování ženských jmen. Oblečený byl do černé bundy a šedých pracovních montérek, dále měl na sobě šedý svetr s výstřihem a sportovní kotníkové boty hnědé barvy. Je bez dokladů a bez mobilního telefonu.
 


"Českobudějovičtí kriminalisté žádají hromadné sdělovací prostředky a širokou veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži," uzavřel Bajcura.
 

Související témata:
vrl TN.cz