galerie kočka s mozkem

Miss Academia: Tohle jsou nejkrásnější studentky Česka

Miss Academia 2014
Zdroj: ČTK

To jsou nejchytřejší krásky v Česku! Včera proběhlo finální hlasování Miss Academia, tedy nejkrásnější studentky vysokých škol! Podívejte se na tři nejkrásnější a nejchytřejší dívky studentky!

Miss Academia je studentskou soutěží krásy, kterou už 18 let pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Letošní ročník vyhrála Devatenáctiletá studentka brněnské Masarykovy univerzity Adéla Rezková.
 

Podívejte se na galerii finalistek:

GALERIE: Miss Academia

1
/
10
Zdroj: missacademia.cz
Galerie: Miss Academia - 3 ; Kateřina Hánová

  

První vicemiss se stala Markéta Martinkovičová z Mendelovy univerzity v Brně. Za druhou vicemiss porota vybrala studentku Ostravské univerzity Sabinu Karasovou. Nejvíce hlasů od lidí na internetu získala a Miss Academia Online se stala studentka práv na olomoucké Univerzitě Palackého Nikola Kováříková.
 

Vítězka, která pochází z Uherského Hradiště, byla nejmladší finalistkou. "První místo jsem nečekala, doufala jsem v druhé nebo třetí," řekla ČTK Miss Academia. Již dříve uspěla v několika soutěžích krásy, kde například hlasovali čtenáři regionálních novin. "Takhle zvolená porotou jsem však poprvé," řekla Rezková.
 

Vyhrát soutěž krásy pro ni nebylo dětským snem. "Jako malá jsem chodila do skautu, nějaké šatičky a lodičky mě nezajímaly, to se zlomilo až v pubertě, do první soutěže mě dotlačila maminka," uvedla vítězka.
 

Na prvním místě je pro ni stále škola. Chtěla by však také zkusit soutěž Česká Miss. "Minulý rok mi řekli, že jsem ještě mladá a mám nasbírat zkušenosti. Možná tak za rok, za dva bych to zkusila," uvedla Rezková, která si z dnešního vítězství kromě korunky odnesla například tablet, poukaz na pobyt ve Špindlerově mlýně, let do Tater, přelet nad Zlínem či jízdu v závodním autě.
 

V porotě zasedla například vítězka minulého ročníku Martina Palacká, zástupci sponzorů a zpěvačka Klára Vytisková, která také na galavečeru zazpívala. V programu byla i vystoupení tanečníků a akrobatů na lanech. Při slavnostním večeru se dívky předvedly ve společenských šatech, představily se v rozhovoru s moderátory Danielou Písařovicovou a Lukášem Hejlíkem. Prezentovaly také šperky a šaty, které vytvořili studenti zlínské univerzity. Pořadatelé letos vypustili promenádu v plavkách, místo toho dali prostor studentskému designu.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sportovkyně Jiřina Svobodová v letu: Tyč je sexy!

Hopsa hejsa na trampolíně: Podívejte se na sexy cvičenky s divným koncem

Zorka Kepková vzpomíná: Do soutěže Dívka roku jsem šla s rovnátky
Dětské soutěže krásy - roztomilost, či posedlost?
Jana Marečková: Díky Miss Academia jsem byla jeden den princeznou

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz