Praskají koleje i potrubí! Ve Varech mají školáci volno

Extrémní mrazy dál trápí Česko. V Karlových Varech způsobily velkou havárii vodovodního potrubí. Komplikuje se i doprava na železnici.

Mráz opět komplikuje lidem život. V Karlových Varech zapříčinil havárii vodovodního potrubí. Voda, která z něj začala téct vytvořila během chvíle  z přilehlé silnice kluziště. Odřízla také zaparkovaná auta, majitelé je museli vytlačit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PODÍVEJTE SE! Takhle se mění život, když se mráz stupňuje!

 

Potrubí údajně prasklo během noci. Aktuálně je bez vody 200 - 300 lidí. Jsou mezi nimi domácnosti i firmy v karlovarské čtvrti Stará Role. 


V jedné ze základních škol muselo být urychleně vyhlášeno ředitelské volno, kvůli havárii vody totiž přeslalo fungovat topení. Děti proto dostaly jen domácí úkoly a pak odešly domů.

 

Vodohospodáři na opravě intenzivně pracují. Voda by podle nich mohla téct už mezi 13 - 15 hodinou.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Mráz nás hned tak nepustí, říká meteorolog

 

Mrazy omezují Čechy i na železnici. Nejvíce problematická situace je v Praze. Praskají koleje a některé spoje ani nevyjely z depa. Provoz se obnovuje, ale počítejte se zpožděním.

 

Třeskutá zima má za dnešek na svědomí dokonce i mrtvé lidi. Během dopoledne byli v Praze objeveni dva umrzlí bezdomovci.  Více si přečtěte tady: Arktická noc zabila v Praze dalšího bezdomovce

klab/ František Nyklas TN.cz