video nehoda jak z Mafie

MRAZIVÁ ZPOVĚĎ KAMARÁDA: Martin si prožil smrt ve videohře, pak zemřel na D1

Internetem koluje hrůzostrašné video. Zpovídá se na něm Petr, který s Martinem trávil poslední hodiny před smrtí. Hráli spolu hru Mafia. Martin ve hře boural a ztratil život, za několik hodin zemřel i ve skutečnosti.

Petr na portálu Youtube.com zveřejnil svou mrazivou zpověď. Popisuje v něm, jak trávil poslední hodiny před Martinovou smrtí. Spolu se znali jen přes internet. Martin ho ale překvapil, když mu řekl, že ho přijede navštívit do Brna.

 


"Divil jsem se, že má řidičák. V listopadu slavil teprve 17. narozeniny. Prostě mi zavolal, že jede na Moravu a že se staví na jednu noc. Dovezl flašku, řekl mi že má papíry a 18 let,“ popisuje se slzami v očích Petr.
 

Pak oba mladíci začali hrát hru Mafia. Vše si nahrávali. Martin ve hře několikrát uniká policii. Zastaví ho až policejní zátarasy. To samé se o několik hodin později stalo v reálu. "Když se řítil Marty po D1, myslel si, že hraje Mafii. Stejně boural do okolních aut i policistů. Z toho mrazí,“ říká v komentáři pod videem jeden z jeho kamarádů.
 


"Nahráli jsme video a v 1 ráno jsme šli spát, v 9 jsem ho vyprovodil, protože jsem musel k zubaři. Co se dělo potom, nevím. Vše jsem se dozvěděl až odpoledne z internetu,“ říká Petr.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hrají vaše dítě do noci videohry? Může trpět spánkovou deprivací
 NEŠŤASTNÁ AMNESTIE: Bojíte se o děti?!

 

 

Dálniční policisté nezletilého Martina pronásledovali, protože jim jeho otec nahlásil ztrátu auta. Zastavili ho až po několika desítkách kilometrů. Vše skončilo tragicky. Martin naboural několik aut, ve kterých se zranili nevinní lidé. Sám pak zemřel po nehodě v plamenech.
 


"Ještě před pár hodinami tu ten blázen ležel. Chrápal u mě, bylo mu špatně. Pozvrací se mi do koše, prostě blázen!" vzpomíná Petr.


Marin byl milovníkem počítačových her. Nahrával si videa, kterými bavil své kamarády. V počítačové komunitě byl velmi oblíbený. Kamarádi se ho teď zastávají a vyjadřují soustrast jeho rodině.
 


Martin se ale zároveň po své smrti stal na internetu terčem silné kritiky. „Ten kluk si neuvědomoval rozdíl mezi počítačovými hrami a realitou. Ohrozil několik nevinných lidí,“ napsal pod video jeden z diváků.
 

vrl TN.cz