Co řekly karty?

Na konci září kartářka Ivetě věštila štěstí, ale... ROZHOVOR

Věštila jí štěstí a říkala, že je zamilovaná a Josef Rychtář je pro ni ideální partner. Ivetě Bartošové šťastné opojení láskou ale vydrželo jen krátce, minulé úterý, sedm měsíců po svatbě, spáchala sebevraždu.

Z těch slov mrazí! Před sedmi měsíci, těsně po svatbě s Josefem Rychtářem, Ivetě Bartošové věštila lepší zítřky. Vše ale vzalo za své. Iveta Bartošová se totiž minulé úterý rozhodla pro dobrovolný odchod ze světa.
 

"Její svatební den byl pro ni den štěstí, den lásky, den spokojenosti. Je pro ni ideální partner. Pro ni je to den, kdy ještě zažije mnoho krušných chvil. V kartách je vidět, že je zamilovaná, šťastná. Jen nechce, aby jí to někdo nezkazil," uvedla po Ivetině svatbě s Rychtářem na konci září kartářka Jana Skálová.
 


Karty se ovšem pořádně zmýlily. Štěstí trvalo jen krátce. Minulé úterý se Iveta Bartošová rozhodla, že ukončí svůj život, když si sedne na koleje před přijíždějící vlak.
 

"Ona v něm viděla svého Pána Boha. Je mi to moc líto, ale viděla to očima alkoholika. V té době jsem věděla, že je to její poslední štěstí a dál nechce jít. Tehdy jsem říkala, že je to jen na chvilku. Bohužel on ji nedokázal ochránit," řekla ve čtvrtečním Prásku! kartářka Jana Skálová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Video z domu Ivety Bartošové: Takto vypadá dům smutku vevnitř

Tajemství Ivety Bartošové: Před Rychtářem schovávala 400 tisíc!

TN.cz