brutální vražda

Kusy těla z Vltavy: Zavražděnou je mladá žena, její hlavu stále hledají!

Všechny hrůzné nálezy částí těla na levém břehu Vltavy patří stejné ženě ve věku mezi 20 až 30 lety. Kromě hlavy chybí ruka a část nohy. Podle kriminalistů ji vrah rozřezal velmi ostrým předmětem, zřejmě nožem. Policisté hodlají rozšířit pátrání i na druhý břeh Vltavy, uvedli dnes na tiskové konferenci.

Hrozivé na případu je to, že možná nejde o první případ a není tedy vyloučeno, že ho má na svědomí stejný vrah, který před dvěma lety rozřezal ženu, jejíž části pohodil na několika místech v Praze.


Kriminalisté vytvořili pracovní tým, který na případu intenzivně pracuje. „Podle zjištění jde o ženu bílé pleti ve věku mezi 20 až 35 lety, výšky 170 až 190 centimetrů. Delší dobu měla jizvu po operaci slepého střeva,“ řekl kriminalista.
 

GALERIE: Kriminalisté nalezli ve Vltavě další části lidského těla!

1
/
7
Zdroj: TN.cz
Kriminalisté nalezli ve Vltavě další části lidského těla

Policisté hodlají rozšířit pátrání i na druhý břeh Vltavy a projdou oba břehy i od Libně směrem k Troji. Kriminalisté z týmu prověřují mimo jiné již usvědčené vrahy, kteří už měli něco podobného na svědomí.


Hrůzné nálezy začaly ve středu objevením nohy u veslařského klubu u Strakonické ulice. Ve čtvrtek po poledni plavala na hladině část trupu a navečer objevil cvičený pes pytel s dalšími lidskými ostatky. V pátek následovaly nálezy ruky, nohy a navečer z řeky vylovili igelitový pytel s dalším torzem těla.

 

Všechno bylo rozházeno buď na břehu, nebo ve Vltavě v rozmezí několika stovek metrů. Kriminalisté ale zřejmě předpokládají, že přece jen mohl něco vzít proud. Proto budou pátrat i níž po proudu.

 

 

Podobné nálezy vyděsily obyvatele Prahy už v roce 2011. Na třech místech v Praze Braníku, Pod Krejcárkem a na Rohanském nábřeží byly od začátku prosince do Štědrého dne postupně nalezeny ruce ženy, trup a hlava. Znalci zjistili, že její čelisti byly opatřeny z části, nebo úplně zubními náhradami, takzvaným můstkem, jehož způsob uchycení se v České republice nepoužívá od roku 1999. Běžným je tento způsob ještě stále na Slovensku, nebo dále na východ. Oběť popsali jako ženu se světle hnědými vlasy ve věku kolem 50 let, střední, 172 centimetrů vysoké postavy, která měla na levém rameni mateřské znaménko. Její vrah policii ale stále uniká.

ČTĚTE TAKÉ:

VELKÝ PŘEHLED: Podívejte se na vrahy, kteří se už nikdy nedostanou z vězení!

Přehled NEJDĚSIVĚJŠÍCH VRAŽD Čechů v cizině

tn.cz/luk,jan