KAUZA EGYPT

ROZHOVOR: Sestra Kramného prozradila, jaký bude nový pomník pro Klárku

Dva hroby vedle sebe
Zdroj: TN.cz
Téma:

Bratr Moniky Kramné Radmil a setra Petra Kramného Lenka se postarali o to, aby byl zakryt hrob malé Klárky Kramné. Desku a pomník nechala z hrobu odstranit matka Petra Kramného. Pan Radmil a paní Lenka objednali u kameníka také nový pomník.

"Hrob jsme nechali zakrýt zatím provizorně kvůli tomu, že hrozily bouřky a přívalové deště. Prostě jsme nechtěli, aby do něj tekla voda. Také jsme objednali novou kamennou desku a nový pomník. Největší problém bylo sehnat kameníka, který by to dokázal vyrobit rychle. Pomník bude z bílé žuly a vybíráme nějaký verš, který necháme vyrýt na náhrobek. Rozhodně tam nebude žádný anděl a křídla. Další podrobnosti zatím sdělovat nechceme," uvedla pro TN.cz paní Lenka. 
 

ROZHOVOR S MATKOU KRAMNÉHO NAJDETE ZDE!
 

Původní kamennou desku a pomník nechala z hrobu odstranit matka Petra Kramného. Tvrdí, že na desku má právo a nepřijde jí nic divného na tom, že si vzala zpět to, co prý zaplatila - rozhovor s matkou Petra Kramného najdete ZDE.

 

 

Paní Lenka se s postupem své matky nemůže smířit. "Proboha, byla to její vnučka... Nechápu, jak může vnučce vzít náhrobek," řekla paní Lenka a bylo na ní stále znatelné rozrušení.
 


 

Vypadá to tedy, že na karvinském hřbitově v těsné blízkosti budou stát dva hotové hroby s pomníky a se jmény Moniky a Klárky. Jeden bude obhospodařovat matka Kramného, druhý pak Moničin bratr Radmil. To je hodně zvláštní situace, která do budoucna není zřejmě udržitelná. "Řešíme to, ale jak to dopadne, nevím," říká paní Lenka.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Tady je urna s Ivetou Bartošovou. Rychtář si ji odvezl domů

Pohřben zaživa? Nešťastný mladík si volal záchranku z hrobu. Mobil mu zachránil život

Související témata:
sta TN.cz