NECHUTNÝ Ďuričko: Pod stolem mi ho vysála… BEZ CENZURY!

SEX VRAHA ĎURIČKA! BEZ CENZURY!
Zdroj: tn.cz / Mediafax

Na webu expředsedy ČSSD Jiřího Paroubka se objevily ukázky z nevydané knihy vraha Bohumíra Ďurička.

Ti dva se dobře znali, i když se k tomu teď Paroubek nehlásí. Ďuričko zabil Václava Kočku mladšího, za to si odpykává trest ve vězení. Paroubek chce ukázat, že se Duráčkovy knihy Kočkoviny nebojí a tak publikoval vybrané kapitoly na webu vasevec.cz.


Podívejte se na televizní rekonstrukci vraždy Václava Kočky mladšího

 

 

Co říkala soudu s Ďuričkem jeho přítelkyně Jana, o které v knize vrah píše s láskou?

 Občas je to hodně divoké čtení, které si v ničem nezadá s pornografií. Ďuričko velmi expresivně popisuje milostné vzplanutí s přítelkyní. Jednou si vyrazili do pražského Karlína do jedné restaurace a oba mysleli na sex. "Něžně mi ho pod stolem orálně vysála. Nikdo si ničeho nevšiml, sedla si, jako by se nic nestalo. Spermie zapila douškem vína,“ napsal Ďuričko.

"Musím ti, Bohumírku, říct, že jsem taky šíleně vzrušená, večer to už zkusíme. Jinak máš dobroučké semeno, dobrý zákusek,“ cituje Ďuričko přítelkyni.

Ten si pochvaluje, že se v uspokojování libida má s přítelkyní podobný pohled na svět. Ďuričko ale nezůstává jen u toho. Popis milostných scén mu očividně dělal radost. "Něžně mě líbala, téměř bez pohybu to přišlo. Jemně vzdychala, na hrudi jsem cítil její dmoucí se ňadra a ztvrdlé bradavky. Vnímal jsem její ženskost. Sténala vzrušením. Při současném orgasmu jsem do ní stříkal semeno snad pětkrát, ne, sedmkrát. Myslel jsem si, že umřu. Takové vzrušení nemohu vydržet. Vydrželi jsme to oba,“ dokumentoval své "chlapáctví“ odsouzený vrah a bývalý podnikatel.

Společnice za 30 tisíc měsíčně

Ďuričko ale uznává, že není žádné kvítko. Dokonce uvádí, že platil společnici za sexuální služby. "Začali jsme se scházet za zády mé manželky Zuzany. Můj advokát připravil pro Hanu partnerskou smlouvu. Po dobu čtyř let mi bude dělat společnost. Bude mě doprovázet dle mých požadavků a podle potřeb a možností mně bude sexuálně k dispozici. Měsíčně dostane mzdu třicet tisíc korun, služební auto značky Golf a mobil. Po ukončení smlouvy a při dodržení smluvních podmínek dostane Hana byt o výměře šedesát metrů čtverečních nebo peníze v hodnotě tohoto bytu. Auto a mobil jí zůstanou taky. Trochu to trvalo, ale Hana smlouvu přijala a podepsala ji,“ popisuje netradiční ujednání Ďuričko.

Ve zveřejněném úryvku ale nenaleznete ani řádku o osudném okamžiku na podzim roku 2008, kdy Ďuričko v opilosti zabil Václava Kočku mladšího těsně po křtu knihy Jiřího Paroubka.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

ora TN.cz