Jak to bude?

POMSTA? Pomáhala paterčatům, teď se bojí, že přijde o práci!

Paterčata_spor
Zdroj: tn.cz / isifa
Matka petrčat Alexandra Kiňová a opartovnice Klára Vítková Rulíková

Klára Vítková Rulíková je od minulého týdne, kdy v rozhovoru bez obalu zkritizovala matku paterčat Alexandru Kiňovou, pod neustávající palbou. A to i z "vlastních" řad, tedy z ministerstva práce a sociálních věcí, které ji zaměstnává.

Klára Vítková Rulíková už je delší dobu v pracovní neschopnosti, protože podstoupila rozsáhlejší lékařský zákrok, po němž zkrátka do práce chodit nemůže.


A teď navíc patronka a kmotra jednoho z paterčat ani neví, jestli se do práce po konci nemocenské vůbec vrátí. Kauza sice už zuří více než týden, ale Vítková Rulíková od svých kolegů a nadřízených neslyšela ani slovo.


Ministerstvo práce a sociálních věcí přitom vydalo obsáhlé prohlášení, v němž je poměrně jasně napsáno, že poskytnutím kontroverzního interview Vítková Rulíková hodně přešlápla.


"Zatím vůbec nevím, jak to s mojí případnou výpovědí je. Ministerstvo se na mě zatím vůbec neobrátilo, což je hodně zajímavé, vzhledem k tomu že chce ministerstvo přebrat transparentní účet a ke Kiňovým posílá úředníky na návštěvy," podivuje se Vítková Rulíková.


Vášně vzplanuly poté, co Klára Vítková Rulíková v rozhovoru na začátku minulého týdne uvedla mimo jiné to, že rodina Kiňových vyhazuje jídlo a šikanuje přidělené pomocnice.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Je to bestie? Zpěvačka Alanis Morissette týrala chůvu a neplatila jí

Kate a William nezvládají péči o syna George, najali si proto chůvu

pez TN.cz