Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

holky v akci

Nejmocnější ženy Česka: Kmotra Nagyová, Dáša Damková a máma Ornelly

Ženy , které řídí stát
Zdroj: Isifa / Mediafax

Jana Nagyová, Dagmar Damková a matka Ornelly Štikové. Co je spojuje? Jsou mocné! Jedna řídí fotbal, druhá řídí český bulvár a Jana Nagyová řídila chod rozvědky a zřejmě i premiéra Nečase.

Anketa

Která z nich je podle vás nejostřejší při jednání?

Hlasovalo 118 lidí.

Jana Nagyová - Kmotra, co nechala špehovat ženu premiéra
 

Ještě před dvěma dny by to znělo jako bláznivá fantasy. Ale v momentě, kdy jsou na veřejnosti policejní spisy, tak je jasné, že šéfka Nečasova kabinetu řídila část vojenské rozvědky, špehovala premiérovu ženu a ovlivňovala rozhodování českého premiéra.
 

Nagyová, která vystudovala Univerzitu Jana Amose Komenského, skutečně uvěřila, že patří mezi vyvolené a že na ni nikdy oko spravedlnosti nepohlédne. Tajný policejní spis si přečtěte ZDE!
 

Dagmar Damková - Růže mezi trny řídí fotbal
 

Říkalo se o ní, že je Růží mezi trny. Bylo tím myšleno, že je jemnou ženou v drsném prostředí českého fotbalu. Jenže když se zamilovala do fotbalového kmotra Romana Berbra, přestala jí velká část fanoušků důvěřovat. Na jméno jí nemohou přijít zejména fandové Sparty, kteří jsou přesvědčeni, že právě ona dokázala zákulisními triky dotlačit Plzeň k titulu. Jak Damková působí na rozhodčí najdete ZDE

 

 

Monika Štiková - Máma Ornelly, která rozvedla Koktu
 

Sama přiznává, že jejím životním cílem je dobře provdat své dvě dcery. Ornellu dokázala nejen vehnat do náručí podnikatele Josefa Kokty, ale také z ní dokázala vyrobit mediální hvězdu, po které okamžitě chňapla všechna bulvární média v zemi. Ornella je mocná mediální tvář a její matka je ta, která dokáže svou dceru řídit a mediálně prodat. Navíc má Monika Štiková řadu přátel v českých médiích a dokáže s novináři vyjednat mnohé. Jak to vypadá, když se Monika Štiková pustí do křížku s Okamurou? Čtěte ZDE

 

sta TN.cz