Těžký život

Nejvyšší Čech Tomáš Pustina má opět problémy. Musí na další operaci!

Nejvyšší Čech Tomáš Pustina z Humpolce má opět problémy. Bude muset znovu na operaci. Rentgenové vyšetření totiž ukázalo, že má zlomenou jednu dlahu v noze. Přitom z operačních zákroků má Tomáš panickou hrůzu.

Operovaná noha se mu bortí. Obrovské potíže mu dělá i obyčejné vstávání. Udělat pár kroků pro něj znamená utrpení. Nejvyššího Čecha Tomáše Pustinu čeká operace. Rentgenové vyšetření ukázalo to, čeho se nejvíc bál.
 

"Na rentgenu se zjistilo, že má jednu dlahu v kyčli zlomenou. Operaci se nevyhne, bude to nutný," řekla Tomášova maminka Alena Pustinová.
 

Tomáš má ovšem z operací panickou hrůzu. "Já se bojím," říká nejvyšší Čech.
 

Bohužel to nejde jinak. Pod jeho více než 180 kilogramy je operovaná noha znovu zkroucená a hrozí, že se zlomí i druhá z dlah, která nohu jako jediná drží. Tomáš teď čeká na odpověď z prahy jestli a kdy ho pozvou na operaci. "Tomáš se bojí a já se mu nedivím, protože za dva a půl roku si zažil strašně moc, strašně operací," prozradila Tomášova maminka.
 

Tomáš ale musí strach překonat - vlastně mu nic jiného ani nezbývá - operace je nezbytná - jinak by se totiž už také nikdy nemusel postavit na vlastní nohy.

hmr / David Pik tn.cz / TV Nova