i přes podlomené zdraví

Nejvyšší Čech Tomáš Pustina si zahrál obra ve filmu!

Téma:

Nejvyššší Čech Tomáš Pustina z Humpolce se možná stane filmovou hvězdou. Právě se vrátil z natáčení fantasy filmu z Itálie, kam ho pozvala tamní produkce. Nabídku i přes pokračující zdravotní problémy přijal a zahrál si obra.

Zrovna se vrátil ze slunné Itálie - nejvyšší čech Tomáš Pustina -t am byl na 11ti-denním pracovním výletě. Natáčel tam film s náízvem Vyprávění starých časů - kde si zahrál zloobra: "Líbilo se mi to , hezky to bylo," říká nejvyšší Čech. "Ozvali se filmaři, tak se to dlouho dohadovalo," říká jeho maminka, Alena Pustinová.

 

Natačelo se na jihu Itálie - 5 dní - Tomáš byl na place vždy okolo 5 hodin. Z toho většinu času trávil v maskérně.Filmaři mu museli připravit speciální masku i kostým.Kvůli tomu se musel nechat dokonce ostříhat dohola: "Dali na mě hábit, oholili mě, maskovali mě."

 

 

Tomáš neměl ve scénáři žádný text. Jeho královstvím byla hlavně jeskyně: "Ležel jsem tam v jeskyni na kamenech, potom mě bolely záda."

 

Filmování bere jako zábavu při níž aspoň na chvíli přestane myslet na své zdravotní problémy. Italský štáb by měl film dokončit na podzim a kdo ví, třeba Tomáš dostane i další role.

 

Související témata:
jox TV Nova