Děsivá nehoda

VELKÝ ROZHOVOR s cyklistou, který si propíchl nohu řidítky! Co řekl o nehodě?

Téma:

Velký ohlas vzbudily na internetu fotografie cyklisty, který si při víkendových závodech u Příbrami propíchl nohu řídítky kola. Objevily se dokonce názory, že takové hrůzostrašně vyhlížející zranění neutrpěl a že fotky jsou podvrh.

Vězte, že o podvrh skutečně nejde. Štábu TV NOVA se dnes podařilo natočit s cyklistou rozhovor. Leží v nemocnici a i přesto, že má díru v noze, chystá se opět brzy šlápnout do pedálů.


GALERIE: Zraněný cyklista Bronislav Procházka

1
/
10
Zdroj: TN.cz
Zraněný cyklista Bronislav Procházka - 6


Děsivá nehoda se stala v lesním úseku v místě, kde cyklisté jeli vysokou rychlostí. Několik jezdců se do sebe zamotalo a popadalo, Bronislav Procházka mezi nimi. Chtěl normálně vstát a pokračovat v jízdě. "V tu chvíli jsem zjistil, že mi nejde zvednout noha a viděl jsem, že jí mám zaraženou v řídítku," popisuje.


Kvůli šoku ho téměř nic nebolelo. Sanitka u něj byla i přes obtížný terén poměrně rychle. A i když vypadala rána na první pohled děsivě, v noze řidítka nic důležitého nepoškodila.


K cyklistice, a zvlášť té terénní, těžké úrazy patří. Třeba profesionální biker Michal Maroši jich viděl i zažil víc než dost. Tenhle ale překvapil i jeho.

 

Podívejte se na reportáž:

 


Zdravotní stav cyklisty se velmi rychle lepší. Z nemocnice by mohl být propuštěn možná už tento čtvrtek.

Související témata:
pez, Ondřej Špalek TN.cz