TOHLE JE ZÁZRAK! CHLAPEČEK (4) přežil HRŮZOSTRAŠNÝ pád z 10 metrů!

dítě
Zdroj: oficiální zdroj
Matka nechala dvouletého chlapce přes noc doma samotného. Ten přelezl zábradlí balkonu a spadl z desetimetrové výšky. Ilustrační foto

Neuvěřitelné štěstí měl v noci na pondělí čtyřletý chlapec z Hanušovic na Šumpersku - vypadl totiž z balkonu a spadl na zem z desetimetrové výšky - přesto přežil bez jakýchkoli zranění!

ČTĚTE TAKÉ:
Z TOHO MRAZÍ! Chlapec vypadl z kolotoče! Letěl 15 metrů...


Čtyřletého chlapce našel v pondělí ve dvě hodiny ráno na sídlišti v Hanušovicích na Šumpersku náhodný chodec. Přivolaná policie zjistila, že hocha nechala matka doma samotného a ten, když se vzbudil, přelezl zábradlí balkonu a spadl na ulici, uvedl v úterý policejní mluvčí Josef Bednařík.Policii ve dvě hodiny ráno zavolala třiačtyřicetiletá žena s tím, že její manžel našel na ulici malého chlapce.

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA REPORTÁŽ, JAK ROČNÍ CHLAPEČEK VYPADL Z OKNA V HAVÍŘOVĚ: 


„Policisté zjistili totožnost dítěte a kontaktovali rodiče, kteří byli mimo domov. Jelikož si chlapec stěžoval na bolesti břicha, odvezla jej přivolaná sanitka do nemocnice na pozorování,“ uvedl policejní mluvčí. Matka chlapce, která chtěla jít v noci mimo domov, si s sebou vzala pouze dceru, která údajně špatně spí. Synka nechala doma. Ten se v noci probudil, přelezl zábradlí a spadl asi z 10 metrů na zem, kde jej našel kolemjdoucí muž.„Lékaři nezjistili u chlapce žádné zranění, přesto zůstává v nemocnici na pozorování. Policisté zjišťují, zda rodiče nespáchali tímto chováním trestný čin,“ doplnil mluvčí.

ČTĚTE TAKÉ:
Ten měl ŠŤESTÍ! Ruský jeřábník PŘEŽIL PÁD z dvaceti metrů!


PROČ? Mladík (19) vyskočil z okna! Pád z 16 metrů NEPŘEŽIL!
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Mediafax/tn.cz