co bude dál?

NOVÁ FAKTA: Kramný poslal české policii tajemný balíček! Je to důkaz neviny, tvrdí!

Kramný_2
Zdroj: TV Nova

Dva měsíce zůstává Petr Kramný v Egyptě, aniž by mu místní policie cokoliv bližšího k záhadné smrti jeho manželky Moniky a dcerky Klárky řekla. Petr Kramný ovšem prozradil, že do Česka poslal důkazy, které mají přispět k vyřešení případu. Jaké? Mají dokázat jeho nevinu?

Petr Kramný je zoufalý, už dva měsíce nedobrovolně zůstává v Egyptě. Z ničeho nebyl obviněn, přesto ze země nesmí odjet, protože má být k dispozici vyšetřovatelům. Ti ho ale k "vyjasňování" případu příliš nepotřebují a zdá se, že případ u egyptské strany uvízl na mrtvém bodě.
 

Ačkoliv egyptská či česká strana žádné oficiální výsledky nezveřejnila, tak prý čeští policisté blízkým Petra naznačili, že se vyšetřování pohnula. Ovšem bližší podrobnosti Kramný nechce prozradit.
 

V rozhovoru pro portál iDnes.cz ovšem prozradil, že české policii poslal balíček, který nesmí kromě českých vyšetřovatelů nikdo jiný otevřít. Podle Petra mají policisté o něj velký zájem. "Napadlo mě, že bych jim poslal a oni řekli, že o to mají obrovský zájem, že to vnese do všeho světlo," prozradil Kramný v rozhovoru.
 

Na přímou otázku, zda je to důvod jeho neviny však Kramný odpověděl neurčitě. "Myslím si, že to hodně pomůže. Tedy u nás. Nevím, jakým způsobem to pomůže tady. Jestli uvěří tomu, co jim řekne ostravská kriminálka. Nesmějí se prý vměšovat do vyšetřování Egypťanů, tak uvidíme," řekl pro iDnes.cz.
 


Kramný na závěr rozhovoru znovu zopakoval, že by se nebránil ani jít na detektor lži, protože prý nemá co skrývat.
 

Monika a Klárka zemřely v egyptské Hurghadě za záhadných okolností v noci z 29. na 30. července. Mrtvou manželku a dcerku nalezl Petr Kramný. Nejdříve se spekulovalo tom, že zemřely na otravu jídlem, další z verzí hovořila o tom, že byly otráveny silným jedem. Nic z toho ale zatím vyšetřovatelé oficiálně nepotvrdila ani nevyvrátila.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Podívejte se, JAK PROBÍHÁ PITVA a kdo ji musí zaplatit

Poprava podnikatele: Z vraždy je obviněn Dejdarův švagr!

Nechutnost a zvrácenost: Matka mumifikovala 2 roky své dítě kvůli penězům

VÁŠ PŘÍBĚH: Setkání s tajemnem! Plačící kočka hlásí smrt!

Příliš mladá na titul nejkrásnější dívky? Sedmnáctiletá Miss Amerika si sáhla na život!

tn.cz / hmr