Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

ZPOVĚĎ zvrhlíka. Mám ji rád, řekl o Rolins. Hrozil jí smrtí

Posílat výhrůžné esemesky se nevyplácí. Policie zadržela muže, který obtěžoval porotkyni Česko Slovenské Superstar a další hvězdy.

"V noci jsme zadrželi a obvinili třicetiletého muže, který obtěžoval ženy,“ uvedla kolínská policejní mluvčí Petra Čimová. Psal esemesky a volal českým a slovenským celebritám.

 

Dara Rolins, Zuzana Belohorcová, Simona Krainová, tanečník YEMI - to jsou jen některá známá jména celebrit, která si "oblíbil" pachatel. Je to muž, nad nímž byste se spíše slitovali, kdyby se nechoval jako zvrhlík. Třicetiletý Slovák, který se vyučil kuchařem, je bez práce, a tak veškerou energii soustředil na obtěžování celebrit.

Nejvíce na mušce měl Daru Rolins. Důvodem byla i Česko Slovenská Superstar. "Štvalo mě, že se chovala drsně k soutěžícím," řekl s tím, že esemesek lituje. "Mám ji rád," dodal dojatě.

Hvězdné zpěvačce se pořádně ulevilo. "Můžu to potvrdit. Ulevilo se mi, nám všem. Teď můžu v klidu odjíždět na Slovensko. Měla jsem pokaždé divný pocit, když mi Laura mávala z naší zahrady," řekla tn.cz Dara Rolins.


Té po telefonu sprostě nadával a vyhrožoval smrtí. Rolins se bála nejenom o sebe, ale hlavně o osud malé Laury (1,5). Výhrůžky nebral na lehkou váhu ani partner Dary Rolins a zpěvák Matěj Homola, který se vrátil předčasně z dovolené.

 

"Muže vyslýcháme, je pravděpodobné, že skončí ve vazbě,“ dodala policejní mluvčí. Za násilí proti skupině obyvatel a jednotlivci mu hrozí až dva roky ve vězení.

ora s přispěním Ondřeje Špalka TN.cz