Nová fakta

Otrava v Egyptě: Když se brali, byla Klárka už na světě! Co řekl Kramný o smrti své dcery?

Svatební fotografie
Zdroj: Blesk.cz/ Nova.cz

Brali se před šesti lety. Svatební fotky svědčí o tom, že malá Klárka už byla na světě. Velmi se milovali, každý rok jezdili na dovolenou. Co se stalo v Egyptě, kde Monika a její dcera Klára zemřely? Co řekl v exkluzivním rozhovoru Petr Kramný?

Petr Kramný včera večer v televizi Nova několikrát ujistil, že nemá absolutně žádný podíl na smrti své manželky Moniky a malé dcery Klárky. Několikrát popsal, jak jim bylo osudný den zle a jak všichni zvraceli.
 

Kramný uvedl i několik nových detailů. Voda na pokoji byla podle něj naředěna colou a chutnala sladce. Kramný také hovořil o tom, že když svou manželku nalezl, byla bez kalhotek. Vždy v minulosti v nich ale spala. 

České turistky, matka s dcerou, zemřely minulý týden v hotelovém pokoji. Nejdříve se spekulovalo o otravě z jídla, podle pozdějších nepotvrzených informací však Češky zřejmě požily silný jed.
 

Manžel respektive otec se po zjištění, že jeho rodina nežije, psychicky zhroutil. Petrův stav se navíc podle jeho kamaráda nelepší, spíš naopak. Muž stále přebývá v hotelu, kde jeho manželka a dcera zemřely.
 


Petr Kramný podle svých slov našel manželku a dcerku v noci na úterý bez známek života na posteli v hotelovém pokoji. Přes noc byl vzhůru a myslel si prý, že obě spí. To, že jsou mrtvé, údajně zjistil, když si k nim lehl do postele a zjistil, že Klárka je úplně ledová.
 

Jenže výpovědi otce jsou rozporuplné. Lékař, který Češky ohledával, totiž televizi Nova řekl, že ženy neležely na posteli, ale na zemi asi 50 centimetrů od sebe. Těla byla v nepřirozených polohách a zejména pak holčička ležela v takové pozici, která spíš než otravě jídlem svědčí o otravě jedem.

Místní vyšetřovatelé nicméně dosud nezveřejnili výsledky pitvy a ani nikoho neobvinili. V médiích se ale objevily spekulace, že egyptská policie podezírá v souvislosti s úmrtím otce rodiny.

 


 

Petr Kramný zatím pobývá v Egyptě přímo v hotelu, kde zemřely jeho manželka a jeho dcera. Dostal zpět svůj cestovní pas, ale zemi nesmí opustit. Musí být nápomocen při vyšetřování celého záhadného případu. Zatím vystupuje jako hlavní svědek, pokud bude obviněn, jeho role se dramaticky změní. Nesmíme zapomenout, že v Egyptě stále platí trest smrti

 

ČTĚTE TAKÉ:

V jaké zemi hrozí Čechům nejčastěji smrt? Kolik nás umírá v Egyptě či v Indii?

 

Úmrtí v Egyptě! Jak poznáte, že vám jde o život a o zdraví?
6 nejčastějších letních úrazů. Jak se jim vyhnout a nezkazit si dovolenou?
Lékařka radila, co vám hrozí na cestách! Máte se bát?

sta TN.cz