Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

superjackpot

5, 8, 15... Tahle čísla přinesla výherci Sportky 400 milionů! Víme, kde si vsadil

V Česku padla rekordní výhra 400 milionů korun, ve hře Sportka ji získal jeden výherce, řekl mluvčí společnosti Sazka Václav Friedmann.

5, 8, 15, 23, 37, 39. Tato jednoduchá kombinace čísel přinesla jedinému člověku neskutečnou sumu 399 904 705 korun. Je to nejvyšší výhra v dějinách Česka.


Doposud historicky nejvyšší výhrou byla částka 148,6 milionu korun, kterou si v roce 2002 mezi sebe rozdělili dva sázející Sportky. Nejvyšší individuální výhru získal sázející letos 15. října ve hře Euromiliony, vyhrál 126 milionů korun.
 

 

Majitelem nejvyšší výhry v historii sázení v Česku se stal sázející, který věřil náhodnému tipu, podal sázenku nedaleko Chrudimi a uhodl všechna čísla prvního tahu včetně posledního čísla hry Šance! O svoji rekordní se může přihlásit už dnes, uvedl Friedmann.


Za letošní rok eviduje Sazka 78 nových milionářů, rozdělila mezi ně více než miliardu korun.
 

Sazka sázková kancelář vznikla koupí loterijního byznysu od společnosti Sazka, která se v roce 2011 dostala do insolvence. Za něj skupiny PPF a KKCG zaplatily 3,8 miliardy korun. Druhá jmenovaná skupina loni v prosinci za nezveřejněnou částku koupila podíl PPF a stala se jediným vlastníkem společnosti Sazka, sázková kancelář.

 

Elektřina
I vy můžete být bohatší. Jen změnou dodavatele energií nebo hypotéky, můžete ušetřit tisíce korun. Zjistěte si, kde platíte vy  více, než je nutné. Online kalkulačky na TN.cz

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Největší šťastlivci: Náhoda i andělé strážní v akci

Sen o pohádkovém bohatství se může stát realitou

Sexy Dara Rolins, nebo vrchní vychloubač Rytmus? Víme, kdo z mileneckého páru si vydělá víc!

Herečky z bakelitu: Tori Spelling je kvůli plastikám bez peněz, Nicole Kidman ztrácí přirozený úsměv!

tn.cz / ČTK / gar