Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Paroubek: Benda je obětí štvanice novinářů a křiváků!

Petr Benda
Zdroj: Mediafax

Jiří Paroubek se zastal Petra Bendy, který skončil jako šéf krajské organizace ČSSD v Ústeckém kraji. Prý za jeho odchodem stojí novináři a křiváci ve straně.

Na svém webu Vaše věc to uvedl někdejší šéf strany Jiří Paroubek.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kmotr Benda to složil! Krajským šéfem ČSSD nebude


"Petr Benda už nechtěl - po štvanici, kterou na něj v uplynulých měsících a letech organizovali zkorumpovaní novináři - znovu kandidovat. Je potřeba říci, že těmto novinářům ochotně dodávali "informace" křiváci typu Jaroslava Foldyny nebo Arna Fišery. Ti, kdo stojí za těmito novináři, chtěli docílit Bendova odchodu z funkce předsedy tak, abych časem z Ústeckého kraje musel politicky odejit i já," je přesvědčen Paroubek.

Podívejte se na reportáž z Televizních novin:

 

Chce se usadit na severu

Paroubek, který se podáním trestního oznámení Bendy zastal poté, co ho v uplynulých dnech ministr dopravy Vít Bárta (VV) nařkl z ovládání manažerů místní pobočky Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD), současně oznámil svůj záměr více se v politice zaměřit na sever Čech. "V příštích několika týdnech přesunu své trvalé bydliště do Teplic, abych dal najevo, že i v budoucnu počítám s tím, že se budu politicky v Ústeckém kraji angažovat," avizuje.

Benda hodlal post předsedy krajské buňky obhajovat ještě v sobotu dopoledne. Na poslední chvíli si to ale rozmyslel a kandidaturu stáhnul. Novým šéfem ústecké organizace se tak stal dosavadní předseda okresního stranického sdružení a náměstek hejtmanky Arno Fišera.

Delegáti mimo to rozhodovali také o tom, koho nominují na post nového šéfa strany, který vzejde z březnového sjezdu ČSSD. Sobotní konference přitom potvrdila, že favoritem Severočechů je jihomoravský hejtman Michal Hašek.

tn.cz / Mediafax