Krutý žert

Tak to je krutý žert! Petici za Kramného podepsala i Klárka Kramná...

Krutý žert
Zdroj: TV Nova

Petici, jejímž cílem je podpořit Petra Kramného, podepsalo do soboty přes šest tisíc lidí. Mezi podpisy však figuruje i jméno Klára Kramná. Je to shoda jmen? Spíše jde o krutý žert!

Český národ se již před několika týdny rozdělil na dva tábory, a právě jeden z nich, který věří, že Petr Kramný nemá se smrtí manželky a dcery nic společného, houfně podepisuje petici za jeho propuštění z Egypta. Ta se objevila na webu Petice24.com.
 

Ačkoli nepadlo žádné obvinění, Petr už od konce července zůstává v egyptské Hurghadě. Tento týden se měl sejít se zástupci egyptských úřadů kvůli možnosti vycestovat ze země, ze schůzky ale sešlo. To se však nelíbí k sobotnímu poledni na 6247 lidí, kteří petici podepsali.

 

 

"Podpořte svým podpisem nedobrovolně zadržovaného Petra Kramného, kterého drží egyptská policie v Hurghadě v Egyptě bez jakéhokoliv obvinění z vraždy své manželky Moniky Kramné a dcery Kláry Kramné, které zemřely dne 30.7. na své dovolené v egyptské Hurghadě v hotelu Titanic Palace," uvádí se v petici.
 


 

"Tímto žádáme Ministerstvo zahraničí České republiky, aby se začalo zajímat o tento případ a pomohlo svému nespravedlivě zadržovanému občanovi s návratem zpět do své rodné země!!!" píše se v textu dále. Široká veřejnost Kramného tedy rozhodně neodsoudila jako vraha, jak se domníval.
 

Co je však zarážející, mezi podpisy se v petici objevuje i jméno Klárka Kramná z Karviné. Jde jen o shodu náhod nebo si z rodinné tragédie jen někdo vystřelil.

 

ČTĚTE TAKÉ

Přehled NEJDĚSIVĚJŠÍCH VRAŽD Čechů v cizině

Jak vypadá vězení v Egyptě? Čtěte autentickou zpověď

Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

Martin Dejdar promluvil o švagrovi: S jeho vraždící bandou nechci nic mít!

ana TN.cz