Otrava Češek

Petrova maminka se zhroutila z toho, že Kramného lidé označují za vraha své rodiny

Kramný_2
Zdroj: TV Nova

Sestra Petra Kramného, který v Egyptě přišel za záhadných okolností o dceru a manželku, promluvila o tom, co prožívá jejich rodina. Jak jejich matka nese to, že lidé Kramného předem odsoudili.

"Naše noční můra je to, že se to nevyřeší a Petr na sobě ponese cejch až do smrti," řekla deníku Blesk Kramného sestra Lenka a dodala, že jako na vraha se na něj koukají i místní i jeho bývalí sousedé. "Přitom nikdo neví, co se skutečně stalo," dodala paní Lenka.
 

Nejhorší pro rodinu bylo, když je v Ostravě kriminalisté požádali, aby identifikovali těla dovezená z Egypta. "Naše maminka se z toho zhroutila," řekla Blesku Kramného sestra s tím, že rodina prožívá v současné době skutečné peklo.
 

Smrt Moniky a Klárky Kramných v Egyptě

1
/
11
Zdroj: Archiv Petra Kramného
Rodinné fotografie z Egypta

 

Petr Kramný stále zůstává v Egyptě. Nebyl z ničeho obviněn, ale ze země nesmí odcestovat. Má být připraven pomoci místním kriminalistům s vyšetřováním. Otázkou je, zda egyptská policie případ od začátku nepodcenila a neponičila stopy.
 


 

Jaký jed zabil Moniku Kramnou a její dceru Klárku stále zůstává nezodpovězenou otázkou. Čeští kriminalisté si stěžují na spolupráci s egyptskou stranou. Stále nepřišly výsledky pitvy, která proběhla v Egyptě. Oficiálně nebyly zveřejněny ani výsledky expertizy, která proběhla v Ostravě.

 

ČTĚTE TAKÉ:
 

KDO POUŽÍVÁ NYNÍ TELEFON MONIKY KRAMNÉ? ČTĚTE ZDE!

Přehled NEJDĚSIVĚJŠÍCH VRAŽD Čechů v cizině

Sebevražda zpívající krásky Terezy Kerndlové? Ne. Víme, co se stalo

Kolapsy seriálových hvězd: Přepracované, nemocné, zoufalé?

Mám depku, zabij mě za to!

TN.cz