Záhadné zmizení

Matka 4 dětí Jana zmizela před 10 měsíci. Co vzkázala Janina teta jejímu manželovi?

Manželé Paurovi
Zdroj: facebook.com
Téma:

Přesně před 10 měsíci záhadně zmizela matka čtyř dětí Jana Paurová. Její teta Renata si myslí, že za vším stojí manžel. A vzkázala mu pěkně peprná slova. Přečtěte si, co Renata napsala Pavlu Paurovi.

Stovky policistů několikrát neúspěšně pátraly po Janě Paurové. Ta zmizela v noci z 2. na 3. února. Právě dnes je to tedy 10 měsíců. Janina teta Renata Winklerová je přesvědčená, že za vším stojí manžel Jany Pavel Paur.
 

"Milá Jani. Je to už 10 měsíců co o tobě nic nevím! Vím, že ty už tohle nikdy nebudeš číst, a to díky svému manželovi, který je zodpovědný za tvé zmizení! Jsem si naprosto jistá, že on, Paur, Ti něco udělal, ale bohužel má to štěstí, že ještě chodí po svobodě," uvedla na sociální síti teta zmizelé Jany Renata Winklerová.
 

"Jsem si jistá, že neodešla a že jí udělal něco on. Chová se i tak. Několikrát mě i Janě vyhrožoval. Paur je zmetek a vím, že ji něco udělal. Přála bych si, aby nám řekl, kam ji dal, abychom ji mohli konečně pohřbít a Jana měla klid," prozradila TN.cz Reanta.
 

Renata prozradila, že právě k ní se před svým záhadným zmizením Jana chystala. Tomu ovšem podle ní chtěl manžel zabránit. Pavel Paur ovšem tvrdí, že se Jana vrátila domů opilá, proto ji poslal spát, ráno už ji prý ve společné ložnici nenašel. Poté se vyrojily spekulace, že matku čtyř malých dětí zavraždil manžel. Prý před sousedy vtipkoval, že ji zabetonoval. Také se objevily zprávy, že Jana byla obětí domácího násilí.
 


O tom, že vztah mezi Janou a Pavlem Paurovými nebyl harmonický, svědčí i to, že byli v rozvodovém řízení. Navíc Paur si jen několik dní po záhadném zmizení manželky začal hledat jinou ženu na internetových seznamkách.
 

I proto jsou její příbuzní přesvědčeni, že milovanou Janu už nikdy neuvidí. "Jani, pořád Tě mám v srdci a není to pro mě vůbec lehké tady psát, ale když už si nemůžeme volat jako dřív, tak aspoň tak jsem s tebou. A věř, že Tě pořád miluji a milovat budu!!! Jsi můj život a jediná, kterou jsem milovala z celé rodiny. Ty víš jistě, o čem mluvím! Miluji Tě tvá teta Renata," zakončila vzkaz na Facebooku Winklerová.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
tn.cz / hmr