Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Tahanice o pohřeb

POHŘEB IVETY BARTOŠOVÉ: Rychtář rozhodl, že IVETU uloží do hrobu ke svému dědovi!

Kde bude uložena Iveta Bartošová?
Zdroj: TN.cz

Rodina Ivety Bartošové si nepřeje veřejný pohřeb. Podle nich rozloučení, které se chystá uspořádat Rychtář, je velice traumatizující a nedůstojné. Rodina proto vydala i prohlášení. Josef Rychtář i přesto stále necitelně ignoruje přání Ivetiných nejbližších. Bude nakonec všechno řešit soud?

Josef Rychtář, trvá na tom, aby rozloučení s tragicky zesnulou zpěvačkou Ivetou Bartošovou bylo veřejné. Navíc plánuje uložit Ivetiny ostatky do hrobky své rodiny v Říčanech, rodina zpěvačky včetně jejího syna Artura nesouhlasí. Obřad by měl podle nich proběhnout v rodinném kruhu na rodné Moravě.


"Já si myslím, že je to poslední rozloučení s velkým člověkem, který nás opustil. Ty lidé mají právo, aby se mohli s Ivetkou rozloučit," říká Rychtář.

ROZHOVOR S JOSEFEM RYCHTÁŘEM:

SPECIÁL na NOVA Plus: Takhle Iveta zářila v pořadech Novy

S vdovcem po Ivetě ale nesouhlasí rodina, ani kamarádka Ivety, Leona Machálková.

"Operovat tím, že veřejný pohřeb je vlastně oslavou ivetina života, její kariéry, to je naprosto falešná pokrytecká poznámka," řekla Machálková pro TV Nova.

"Naprosto odmítám, že já bych v tom hledal nějaké zviditelnění," hájí se Rychtář.

Nedávná svatba s Ivetou, Rychtářovi dala do rukou moc, které teď zneužívá. Pokud totiž čerstvý vdovec nevyslyší žádosti rodiny Ivety Bartošové, nakonec ji pochová ve svém rodinném hrobě na hřbitově v Říčanech.

"Mám tam příbuzný, mám tam svoji babičku, svého dědu, mám tam otce,"dodává Rychtář.


Je tedy dost pravděpodobné, že Rychtář neustoupí a zpěvačka bude pohřbena v Říčanech i přesto, že na hřibitově ve Frenštátě je rodinná hrobka Bartošových. Existuje ale i možnost, že Rychtář nakonec urnu vůbec neuloží do hrobu.

PROHLÁŠENÍ RODINY IVETY BARTOŠOVÉ:

 

ČTĚTE TAKÉ:

SLEDUJTE na NOVA Plus: Prásk! Speciál o Ivetě Bartošové

Brutální sms: Rychtář po sebevraždě Bartošové takto vulgárně vyhrožuje

Rychtář už dopis pro Artura neukáže: Kriminálka mu ho zabavila!

tn.cz / vem