Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Poslední rozloučení

POHŘEB IVETY: Čtěte, co se dělo za zamčenými dveřmi!

Rozloučení s Ivetou Bartošovou
Zdroj: TN.cz

Do smuteční síně ve Strašnicích měl přístup jen omezený počet lidí. Co se dělo za zdmi krematoria? Jak probíhal pondělní pohřeb Ivety Bartošové? To jsou otázky, na které lze odpovědět.

Poslední rozloučení probíhalo podle scénáře Josefa Rychtáře. Jak to celé uvnitř probíhalo, zjistil deník Blesk. Obřad měl začít ve 14:20, uskutečnil se však až o deset minut později. Během pohřbu měly podle předběžných informací zaznít tři písně, všechny od Ivety Bartošové - Noc je království, S tebou se neloučím, a jaká měla být třetí píseň, nebylo známo.

113

GALERIE: Pohřeb Ivety Bartošové

Zdroj: Martin Mithofer

Pohřeb Ivety Bartošové

Hodnocení:


Podle svědků byla puštěna Ivetina oblíbená Tichá píseň. Mezitím pronesl pár utěšujících slov říčanský farář Pavel Vácha. Vdovec Josef Rychtář během celého obřadu ronil slzy, a asi aby na celou emotivně vypjatou událost nezapomněl, nechal si celý obřad natočit na kameru.

 

Podívejte se na reportáž z pohřbu Ivety Bartošové: 


Deset minut před třetí hodinou odpolední zazněla další Ivetina píseň Dej mi ruku. Při této skladbě zajela rakev dovnitř krematoria. Po konci obřadu prý Josef Rychtář ještě přistoupil k rakvi a pohladil ji.

 


Iveta Bartošová zemřela 29. dubna poté, co spáchala sebevraždu na kolejích v Uhřiněvsi. Jen den po její smrti se začalo diskutovat o podobě posledního rozloučení. Josef Rychtář si přál pohřbít svou slavnou manželku se vší pompou, po kritice ale změnil názor a uspořádal soukromý pohřeb. Ivetina rodina ale ani na tuto variantu nepřistoupila a na pohřeb nepřišla. Zpěvaččin obdivovatel Zdeněk Macura dorazil s přítelkyní. Podívejte se do galerie. 

111

GALERIE: Macura na pohřbu Ivety Bartošové

Zdroj: Martin Mithofer

Macura na pohřbu

Zdeněk Macura neztropil na pohřbu Ivety žádnou scénu.

Hodnocení:

Poslechněte si Ivetinu písničku Dej mi ruku, která zazněla na pohřbu: 

 

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Slzy pro Ivetu: Speciál z pohřbu Ivety Bartošové

VIDEO: Rychtář hladil rakev

Milovník žen Ondřej Soukup o Bartošové: Mně nedala!

pet TN.cz