Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

KDE JSOU? FOTO

Smutné svátky: Tyto pohřešované děti trpěly na Vánoce bez rodičů

Ztracené děti
Zdroj: Policie ČR/ Thinkstockphotos

Vánoce jsou svátky klidu a míru. Lidé se schází v rodinném kruhu, ale bohužel ne všem je to umožněno. Podívejte se v galerii na děti, které byly na Vánoce sami bez rodičů. jsou totiž pohřešované a hledá je policie.

Situace, kdy se vaše malé dítě nevrátí domů, nebo se vám prostě jen dlouho nehlásí, jsou psychicky naprosto zničující. Málokdo si připouští, že by taková tragédie mohla potkat právě jeho rodinu. O to větší je pak šok a překvapení, když takový případ zaznamenáte třeba jen ve svém blízkém okolí. Bohužel tuto nepříjemnou zkušenost zažilo více lidí, než by se na první pohled mohlo zdát. A bohužel zdaleka ne všechny případy končí šťastným shledáním a návratem do tepla domova.

 

GALERIE POHŘEŠOVANÝCH DÍVEK:

GALERIE: Pohřešované mladé dívky v Česku

1
/
7
Zdroj: Policie ČR
Pohřešovaná Sára Fidrmucová ; Pohřešovaná Sára Fidrmucová

 

Z policejní databáze pohřešovaných lidí jsme vybrali chlapce a dívky do věku 12 let, s každým rokem věku je totiž pohřešovaných dětí více a více. Náš smutný přehled by potom bohužel nebral konce.

 

 

Pokud snad máte při prohlížení fotek pohřešovaných dětí sebemenší pocit, že vám je nějaké z nich povědomé, nebo že jste ho třeba v poslední době někde potkali, neváhejte a obraťte se na policii. Jakákoliv informace, která by vám třeba mohla připadat nevýznamná, může policii pomoci s pátráním a třeba i zachránit život.

 

GALERIE POHŘEŠOVANÝCH CHLAPCŮ:

GALERIE: Pohřešovaní mladí chlapci v Česku

1
/
6
Zdroj: Policie ČR
Pohřešovaný Sebastian Girstl ; Pohřešovaný Sebastian Girstl

 

V dnešním článku přinášíme ve fotogalerii přehled pohřešovaných dětí starých 12 a méně let. Redakce TN.cz věří, že připomínáním těchto fotografií a příběhů může zvýšit šanci na nalezení pohřešovaných dětí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Děsivý příběh: Klučina nikdy neprožije Vánoce. Má na ně těžkou alergii!

GALERIE: Tohle jsou nejstrašlivější vánoční fotky. TOP 10

Santa Claus je mrtev! Děti v Americe trávily Štědrý den v slzách

tn.cz / hru